Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Надрасках" Шкоденцето :)


melabojia

Recommended Posts

Много добр се е получило наистина ... и като гледам ти е отнело най-много 30 мин ... снимките са супер

 

Поздрави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми зависи как пръскаш. Първо трябва да пръснеш един слои от по-далечко и после още 2-3 и така хем не се разтича хем не влиза под ъглите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми зависи как пръскаш. Първо трябва да пръснеш един слои от по-далечко и после още 2-3 и така хем не се разтича хем не влиза под ъглите!

 

Що не си поръча лепенка. Не че не ми харесва ,но ако ти писне тоя "декор" как ще го махнеш?Съществува риск да увредиш боята, а ако е лепенка ще я нагрееш и отлепиш. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепенка не ми харесва как седи. Възможността да ми писне е малка пък и лесно пада този спрей.....е естествено опасноста за увреждане на боята си я има :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти омръзне просто хващаш кореселина и търкаш. Спрея излиза а акрилната автомобилна боя си стои. На мен много ми допадна как е станало. Поздрави на колегата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добре :)

 

Аз си мислих на същото място на мойта 120-ка да си пръсна една голяма емблема на Шкода :) ама все не му идва времето ... само се чудя, катаджиите няма ли да се заяждат заради тоя знак ?

Между другото - с къв спрей си пръскал, че може да се изтрие с коресилин ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почти всички спреичета се търкат с кореселин освен поръчаните в бояджииски магазин които са заредени с акрилна автомобилна боя, иначе всички други които съм виждал се изтриват с кореселин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добре :)

 

Аз си мислих на същото място на мойта 120-ка да си пръсна една голяма емблема на Шкода :) ама все не му идва времето ... само се чудя, катаджиите няма ли да се заяждат заради тоя знак ?

Между другото - с къв спрей си пръскал, че може да се изтрие с коресилин ?

 

 

Това е обикновен матов черен спрей.....но цвета и т.н. си е просто въпрос на избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.