Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Първо здрасти - нова Октавия :)


Recommended Posts

Здравейте накрая се престраших и аз да се регистрирам. Отдавна следя форума, но се позабави колата а и чаках да ми поотминат и страстите :).

Колата е Октавия 2 - 1.9 TDi Elegance, с още малко екстри...

Ето тук има няколко снимки :)

http://img.stranicata.com/skoda/mirko

 

800_IMG_1618.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТОООООО ...!!!

поздравления страхотен цвят си избрал направо благородно ти завидях ... и аз я чакам след 2 - 3 седмици точно същата красавица само че цвета ще е капочино ,но като видях твоита почнах да си мисля че съм збъркал както и да е ...

 

искам да те питам какви са ти първите впечетления от колата и поспециално доволен ли си от двигателя като мощност ... защото там ми бяха най - големите притеснения дали да е 1.9 или 2.0 в крайна сметка заложих на 1.9 като уж по-утвърдил се и по-икономичен ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен ...да я докараш на някоя среща да я видим нея и с теб да се запознаем.

 

пп. абе ти попа ли си или оня другия:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много километри !!!

corropt, :smt017 - взе ми думата от устата :)

ПП: Да не си я взел от някой църковен вносител - като гледам как е разтворена и отчето прави все едно приемо-предавателен протокол smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и да си я караш безаварийно.

Един въпрос - колко чака да ти я регистрират, че моята е тук ама още не са я регистрирали и вече ще полудея smile120

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос - колко чака да ти я регистрират, че моята е тук ама още не са я регистрирали и вече ще полудея smile120

 

Обикновено около 2 седмици отнема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен ... със здраве да си е карате и много безаварийни километри ;)

 

П.П: Цвета е страхотен 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,

 

Много безаварийни километри и хубави моменти с нея.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :) Да си я караш със здраве :D Колата е страхотен цвят ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"... тя много арна бе, дядо попе..." :D , както се казваше някъде...

Да ти е честита колицата и много безаварийни километри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички :) !

 

:lol: Иначе попа ми е приятел и като на вътрешен човек всичко по протокола (ако някой иска и вас ще уредя :lol::D:D;) ) ;):D Шегувам се естествено ;) просто - моя си отец : )

 

Цвета и ние си го харесваме и отвътре и отвън :mrgreen: ... даже затова и чакахме 4 месеца - за да е светла отвътре. Но мисля че го има още. Може би го бъркаш с предния зелен. Това е "исландско зелено" и май си го има ... Единствено бяха махнали (смисъл вече не се предлагаха) джантите с които я бяхме взели, а това били новия вариант на модела. От цветовете "Сахара" ни харесваше също но него вече не го предлагали... Така стана като морето: морско зелено - като водата и като пясъка - от вътре ;) :oops:

 

За регистрацията: пак бях рекордьора по чакане - 3 седмици и 1-2 дена :)

 

За двигателя: ами за спокойно каране е мн. приятен - еластичен, има тяга в ниските обороти, не трябва да падаш скорости при изпреварване... Иначе си е 105 коня - не е за съзтезания и при ръчкане не е като бензина... зависи от стила :)

Недостатъка, както пишат по ревютата е по-скоро че е грубичък (но в сравнение с други марки и технологи, не с по-големия ПД). Под груб разбирай: повече шум (усеща се главно при настъпване) и вибраци (мен спец. това ми се струва по-неприятно) Обаче си е нормално - просто технологията си е такава - по-старичка. За сметка на това казват, че пък е по-надеждна и по-непретенциозна към горивото, което за нашите условия е голям плюс.

:idea: Ааа... за мощността се сещам - не се ядосвай за 1000 лв. в Просппид само с мод. на софтуера ще ти го докарат горе-долу като по-големия.

(! това все едно не съм го казал, че ми се струва спорна тема интерсна за оделен въпрос ;) )

 

 

Да си призная още ми е трудно да я оценя като цяло. :oops: Надявам се да не съжалявам : ) - честно казано най ме е страх от скърцания, тропкания и др. такива... :cry:

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата много е хубава!Със здраве да я караш:)

Не се притеснявай за скърцания и потропвания ..здрави колици са пък и е чисто нова какво има толкоз да се палиш:)

Прави си кефа и тва е...само и се радвай и я пази.Ще ти служи вярно

сигурен съм.

 

Поздрави!:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.