Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пускане в движение!


Skoda_Estelle

Recommended Posts

За моята естелка разполагам с два документа и двата нотариално заверени:

1. За купето

2. За двигател

В тях е описано че купувам купето/двигателя от еди кой си и че е платено еди каква си сума. И двигателя и купето са от бракувани автомобили!!!

Първата стъпка за регистрация е да мина техно тест и след това мога да се редя на опашката пред кат! Нека някой ме поправи ако греша!

И още един въпрос- къде е този техно тест и как мога да се запиша да мина през него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моята естелка разполагам с два документа и двата нотариално заверени:

1. За купето

2. За двигател

В тях е описано че купувам купето/двигателя от еди кой си и че е платено еди каква си сума. И двигателя и купето са от бракувани автомобили!!!

Първата стъпка за регистрация е да мина техно тест и след това мога да се редя на опашката пред кат! Нека някой ме поправи ако греша!

И още един въпрос- къде е този техно тест и как мога да се запиша да мина през него!

 

а талона на купето или бележката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не съм го взел! Издирвам жената за да й го взема!!!

 

П.П Хахааа готово! Довечера го взимам! Мерси Ванка!

 

А сега някой може ли да ми каже къде е този Технотест и със записване ли става или директно да ходя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко, ето сайта на ТЕХНОТЕСТ http://technotest.911.bg/a2/firm.asp?id ... lloffers=1 Има поместени телефони, май оттам най-изчерпателана информация ще ти дадат. Поздрави и успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.