Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

WD-40


mitsu

Recommended Posts

Това е до колкото знам смазка на силиконова основа.

Продава се на всички по-големи бензиностанции.

Приложението - за смазване на различни триещи елементи, за развиване на спекли болтове, води се че измества влагата и ръждата.

Абе полезно е. Аз винаги си имам едно флаконче в багажника. Смазвам си пантите на вратите лостовата система на карба, ключалките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отново благодаря...влизах в англ.сайт на фирмата..и ми направи впечатление че те произвеждат единственно този продукт...хм...явно е добьр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отново благодаря...влизах в англ.сайт на фирмата..и ми направи впечатление че те произвеждат единственно този продукт...хм...явно е добьр

 

Аз открих това >>> http://www.wd40.com но тук има разнообразие от продукти... Факт е обаче, че това за което се говори в темата е доста готино и го има навсякъде, където съм пътувал. Явно наистина е добър продукт ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, добър е, но според мен не толкова, колкото го хвалят и рекламират. Вярно е - смазва, но филма сравнително бързо изчезва (както е при всички подобни продукти). А за помагането му при развиване на спекли съединения - върши някаква работа, но не толкова добра колкото я върши спирачната течност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle,

 

Ще си позволя да не съм съгласен с теб! :mrgreen: От доста години ползвам WD40 и спирачна течност. Определено по-добре се справя с отвиването. Освен това филма е тънък но доста траен. Същото направен с машинно масло се разкарва за максимум половината време. Това е нееднократно проверено. Продукта определно си заслужава. Помага и при намокрено делко - пръскаш и свиркаш. Разкарва влагата и колата си пали като пушка. И това е проверено.

 

Лично ми мнение е че е един от изключително ценните продукти на пазара. Винаги гледам да си имам един в колата и един в къщи.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога аз слагам грес , но немога да отрека , че се вадят безнадеждни болтове с него ;)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продуктът наистина е много добър. Използвах го при разглабянето на цялата кола и върши много хубава работа. Определено е по добър от спирачната течност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.