Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Репатрирка в софия?


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Та търся такава за да си закарам колата до майстора! До сега ползвах услугите на СБА, които взимат 30лв за цяла софия!

Някой може ли да даде телефона я на някой частник, я на фирма която взима на километър!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога трябва да стане това аз имам приател дето не ми искаше пари преди 2 дена едвам му набутах 20 лева за 2 курса от хаджи димитър до лулин но днес замина на морето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В края на тази, началото на другата седмица! Пътя е от Овча купел2 до военна рампа! Условието е колата да се качи на ремаркето, а не само предните колела!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.