Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЗАКЛЮЧЕНА ТЕМА


mitsu

Recommended Posts

пич,

 

усети се в крайна сметка че проблема не е в това дали е перфектна началната страница, проблема е в това че се заяде за май единственото нещо, за което тук всички ги боли. Чичо Митко, лека му пръст, е помогнал на толкова хора тук, ти влизаш и айде, махайте го това, искам нещо весело да чета. Нормално е да ти реагират така. Кротни малко, надвий си наранената гордост че някой видиш ли ти заключил темата и се замисли не можеше ли да се каже същото, но по друг начин?

 

едит: малей, колко народ, като на мач сме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...защо искате от новобранците да ви дадат нещо....намерете си го сами...не е ли кофти да скачаш против някого и после да викаш...дай....да ама не...

Никой не те е молил да даваш :!:

Просто е нормално, когато критикуваш нещо да дадеш някакво конкретно решение. Защото всичко останало са голи приказки, които всеки, дори едно 7-годишно дете може да изприказва.

 

Да, ти изказа мнение (говоря за скръбната вест), за което беше отрязан. Но не защото си "новобранец", а защото не прояви грам уважение или най-малкото съобразителност. Но за сметка на това го обърна на комунизъм :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко ми харесва в сайта и най вече главната страница..перфектна е...Така добре ли е?....щото ако кажа обратното..значи сьм комплексар...то явно и на другите им харесва..кьде ще идат да кажат нещо против актуалността на 'статийте"...нали и на тях някой ще се намери който ще им каже че са комплексари...нали знае , като трьгне приказката..вьрви доказвай после че нямаш сестра...((((...така че...сьгласен сьм с вас....Всичко е...ПЕРФЕКТНО...)))))

 

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewf ... 42cbbdbe27

 

Ако погледнеш раздела в горния линк, ще видиш, че всичко тук се е родило не от 1-2 човека, а от хората, които са дали идеите, независимо кои са и имат ли модераторски права или не. Тея с правата просто осъществяват предложенията. Къде ти го роди главата тоз комунизъм...не знам! То е ясно, че угодия на всички няма как да има, колкото и да се стараем да сме толерантни един с друг. Винаги ще има различия! Та доста неща се коренят именно в тази думичка...толерантност... Според мен де ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз вече мльквам...за да сьм изгоден на някои...о.к...))))всички сте прави..аз сьм кривия...)))))така добре ли е?

 

Щом те влече, да си изгоден на някой и да си мълчиш...ОК... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей, ква готина дискусия се е получила - толерантна, зачитаща мнението на всеки, в дух на разбирателство и равноправие...

Колега mitsu, не зная кой те е възпитавал, но според мен някъде е пропуснал доста! Ако си направиш труда за секунда да спреш да пишеш комплексарски и заядливи постове и препрочетеш всичко, изписано досега по темата и ако успееш да превъзмогнеш негативизма си, ще видиш, че не само никой не се заяжда с теб, ако дори и не е изпълнена поговорката "Каквото повикало, такова се обадило" :!: Изобщо не става дума за това кой е "крив" и кой е "прав"!!! Само за миг се замисли, че дори най-древните народи уважават умрелите си, защото са могли да почерпят опит и знания от тях. Твоето отношение показва ниво, по-ниско от това...а живеем в 21 век - щем или не щем! И "липсата на нови новини" не може да ти е оправдание за това! Всички тук сме достатъчно заети хора и определено писането в този форум не е сред "длъжностните ни характеристики". Правим всичко с желанието и сплотеността на хора, харесващи една марка и уважаващи се взаимно. Никой не е безгрешен, mitsu - ние също. Ти също. Затова правилното поведение на Homo Sapiens Erectus е първо да попита с какво може да помогне, като не му хареса нещо, да го критикува, но и да предложи алтернативи и да избягва използването на думи, чието значение не знае. Честно казано, ако бях на твое място, щях да се извиня на хората във форума :!:

А ако някога ти потрябва съвет, помощ или просто компания за бира - това е мястото и това са хората, за да ги поискаш от тях! Повярвай ми, тук срещнах само приятели и смятам, че ако смегчиш отношението си, няма никак да съжаляваш!

И въпреки всичко - добре дошъл във форума! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре..последно и мльквам...щото пак започнахме да се обиждаме...хората си почитат умрелите...така е...ами....просто махнете тази скрьбна вест и напишете че след няколко дни се навьршват 40 дни от смьртта на човечеца....така поне правят всички..и се сьбират да почетат паметта му...какво толкова се иска за да се направи....и трябва ли някой новобранец да влезе и да ви сети...ама...философията за народите и 21 век е удобна за някои да се крие зад нея и да пише ала-балавщина колкото..как го каза някой..да трупа точки за да му се вдигнело не знам си какво...нито имам намерение да си го вдигам..нито желание да го правя...какьв е смисьла?...да пише под ника ми че мога да ремонтирам шкода...((((ама аз не мога...шапка им свалям на пичовете които сами ремонтират колите си...но аз...не мога(((((((((нито има времето да го правя..но..намира ми се време да влеза в чешкия фен сайт и да видя новините,намира ми се време да вляза в няколко хакерски саита за да разбера например че в новия Superb има 3 новаторски идеи които се използват за пьрви пьт...като да речем това че задния багажник може да се отваря сам или сьс хитроумно ПРИСПОСОБЛЕНИЕ заедно сьс задното стькло...т.е..може да се ползва и като хетчбек.....и т.н...а колкото до това как сьм вьзпитан...Владо@...моля те недей да ми казваш нещо,за което не сьм те питал...в противен случай рискуваш и аз да ти кажа подобно...)))и тогава пак ще ми затворят темата...всьщност.....то май трябваше вече да е направено...(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, mitsu!

 

Скръбната вест, която толкова те дразни, е за човек, който също като теб е извадил найлоните от седалките на 3 Шкоди и не е пропускал събори и срещи. Сигурен съм, че няма и през ума ти да мине да пишеш тези неща, ако беше общувал поне веднъж с този човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с това сьм сьгласен..нямам нищо против човека..напротив....говорех за друго...но явно няма значение...така или иначе сьм неразбран

 

Eх, значи, как става така, че само ти не си разбран!?! smile049 Като си неразбран, престани да smile090 (спамиш :mrgreen: ), омръзна ми от вчера насам да чета как пишеш все едно и също казано, с различни думи smile120 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скрьбната вест бе само инструмента с който да се повдигне дискусия какво може да се направи за сайта..има поне 10 неща които могат да се свьршат тук за да стане по-приветливо и интересно...но...пак ще опрем до...нещата преди 40 години...един казва че е хубаво..и останалите трябва да кажат сьщото...иначе....я в Белене ..я на друго място..

отново повтарям ..нямам нищо против човека...напротив...

но не мисля че след 5 години като влеза в сайта...трябва пак да чета сьщата вест..просто можеше да се махне или да се пише че се навьршват 40 дни...да се организира една среща на хората дето са го познавали,да се пие по бира и помен да се направи..да се прокоментират някой случки с него...и пр...или така не правят по горе дискутиращите живеещи в 21 век..да не говорим че по скоро на пьрва страница би било логично да има снимки на топ модела актуален след няколко месеца..иначе..почва да мяза на ретро-фен сайт...и пр. ..и пр...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето че пак стигнахме до началната точка...о.к...спирам...щом ти е омрьзнало...))))))))пак бях прав...единственно ще си позволя ...за да сьм..."gogaУГОДЕН"...пьрво да питам какво мисли..и след това да изразя мнение..щото иначе рисковете да ми се ядоса са големи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига. Слагам катанеца на темата. Нито е толерантна нито ще излезе нещо от нея. До 40тия ден некролога няма да се махне. Който не му харесва да не го гледа. Доста от хората в този форум познаваха човека (кой лично, кой дистанционно) и мисля че заслужава уважението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.