Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЗАКЛЮЧЕНА ТЕМА


mitsu

Recommended Posts

БЛАГОДАРЯ НА МОДЕРАТОРИТЕ ЧЕ МИ ЗАКЛЮЧИХА ТЕМАТА.ТОВА ДОНЯКЬДЕ ПОКАЗВА ЧЕ И ТУК СЕ СЛУЧВА СЬЩОТО КАКВОТО И В ЦЯЛАТА СТРАНА...В ЕДНИ Е НОЖА И ХЛЯБА...АКО КАЗВАШ КОЛКО СА ВЕЛИКИ И КОЛКО СА ДОБРИ...ОСТАВЯТ ТЕ...АКО НЕ..РЕЖАТ ТИ МНЕНИЕТО БЕЗ ВСЯКАКВО ОБЯСНЕНИЕ...ФЕН СЬМ НА ШКОДА...КАРАМ ТАКАВА ОТ 2,5 ГОДИНИ НАСАМ....САМ СЬМ И МАХНАЛ НАЙЛОНИТЕ ОТ СЕДАЛКИТЕ....СЛЕДВАЩАТА МИ КОЛА ПАК ЩЕ Е ШКОДА....НО...НОЙ ВЕЧЕ СЬМ НА ПЬТ ДА СТАНА АНТИФЕН НА САЙТА...ПРЕКАЛЕНО СЕРВИТЬОРСКИ МИ ИЗГЛЕЖДА...АКО СИ НА ЕДНО МНЕНИЕ С МОДЕРАТОРИТЕ-О.К....АКО НЕ СИ...ДАВАЛ СИ ИМ БИЛ АКЬЛ ОТ НАЧАЛОТО...

1.АЗ НЕ СЬМ СЕ ОПИТВАЛ ДА ДАВАМ АКЬЛ...ПРОСТО ИМАХ ПРЕДЛОЖЕНИЕ...

2.НАЙСТИНА...ЧОВЕКА СИ Е ОТИШЬЛ..ЛЕКА МУ ПРЬСТ...НО...НОВИНА ЛИ Е ТОВА ЧЕ МИНАЛИЯ МЕСЕЦ.....И Т.Н...

3 ИСКАХ ПРОСТО ДА ПРЕДЛОЖА ДА СЕ ПОКАЖАТ ХУБАВИТЕ НОВИНИ...А ИМА ТАКИВА

3.ЗАЩО ЦЯЛ МЕСЕЦ ТРЯБВА ДА СЕ НАБИВА НА ХОРАТА В ОЧИТЕ ЧЕ НЯКОЙ СИ Е ЗАМИНАЛ ОТ ТОЗИ СВЯТ...НЕ Е ЛИ ПО-ДОБРЕ ДА СЕ ПУСНЕ СПЕЦ.ТЕМА...И КОЙТО ИСКА ДА ВЛЕЗЕ И ДА РАЗБЕРЕ КАКВО И С КОГО Е СТАНАЛО...

4.ДОРИ В ЕЖЕДНЕВНИЦИТЕ ИМА НЕКРОЛОЗИ...НО ТЕ НЕ СА НА ПЬРВА СТРАНИЦА

5.СИГУРНО И ТОВА МОЕ МНЕНИЕ ЩЕ Е ЗАКЛЮЧЕНО СЛЕД НЯКОЛКО ЧАСА....МОЖЕ БИ ГРЕША...НО...В ДЕМОКРАТИЧНО РАЗВИВАЩО СЕ ОБЩЕСТВО БИ БИЛО РЕДНО ДА СЕ ДИСКУТИРА.....А НЕ.....ДА СЕ РЕЖЕ..ЩОТО ЕДИ КОЙ СИ ТАКА Е РЕШИЛ...ЯСНО Е ЗА КОГО СТАВА НА ВЬПРОС..ПОНЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА ИМА НЯКАКВО ОБЯСНЕНИЕ...АЗ НА МОЕТО ДЕТЕ КАТО МУ ОТКАЖА НЕЩО...ТО МЕ ПИТА ЗАЩО..И АЗ СЬМ ДЛЬЖЕН ДА МУ ОБЯСНЯ..А ТУКА МАЙ ВСЕ ОЩЕ ВИРЕЕ КОМУНИЗЬМА...(((((((ДАНО ДА ГРЕША...ИЛИ...ПРАВИ СА БИЛИ ХОРАТА КОИТО СА КАЗАЛИ ЗА НОЖА И ХЛЯБА....АМИ....ДА ВИ Е ТЬП НОЖА И ДА ВИ Е ТЕСТИВ ХЛЯБА ТОГАВА...АКО ТОВА Е ИСТИНА...(((

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, писането с главни букви във форумите значи крещене и не се толерира особено. Второ, е доста тъпо още с първото си мнение някъде да почнеш да отправяш критики, не знам дали си давал предложение, както пишеш сам, но поста ти откровено звучеше заядливо. Трето, човека е бил близък с много хора от този форум (за жалост аз нямах късмета да се запозная с него) и не мисля,че си ти човека, който да определя колко време да стои "новината" за смъртта му в сайта. Напълно одобрявам, че мнението ти беше заключено междудругото. Като сайта ти изглежда "сервитьорски", си в пълното право да не го посещаваш и да се радваш на Шкодата си, както правят хиляди шофьори в България, без дори и да подозират за интернет обществото ни. И междудругото, нямаше да е зле да се разровиш малко във форума преди да пишеш, че модераторите и администраторите тук колят и бесят едва ли не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеше да ми дадат отговор поне..защо...ни най малко сьм имал намерение да крещя...за което се извинявам..сайта сьм го изтьрбушил целия ...но като гост...не сьм аз човека който казва коя новина ще стои най отпред...но аз сьм един от онези хора които може да изкажат мнение....а в случая се видя че не може...което ме учуди...просто мнение..нищо повече...това че на пьрва сраница стоят статий....(виж датата кога са писани)ми говори друго...но....явно нямам право на мнение...тук се класифицираше това май като..."даване на акьл"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ НА МОДЕРАТОРИТЕ ЧЕ МИ ЗАКЛЮЧИХА ТЕМАТА.ТОВА ДОНЯКЬДЕ ПОКАЗВА ЧЕ И ТУК СЕ СЛУЧВА СЬЩОТО КАКВОТО И В ЦЯЛАТА СТРАНА...В ЕДНИ Е НОЖА И ХЛЯБА...АКО КАЗВАШ КОЛКО СА ВЕЛИКИ И КОЛКО СА ДОБРИ...ОСТАВЯТ ТЕ...АКО НЕ..РЕЖАТ ТИ МНЕНИЕТО БЕЗ ВСЯКАКВО ОБЯСНЕНИЕ...ФЕН СЬМ НА ШКОДА...КАРАМ ТАКАВА ОТ 2,5 ГОДИНИ НАСАМ....САМ СЬМ И МАХНАЛ НАЙЛОНИТЕ ОТ СЕДАЛКИТЕ....СЛЕДВАЩАТА МИ КОЛА ПАК ЩЕ Е ШКОДА....НО...НОЙ ВЕЧЕ СЬМ НА ПЬТ ДА СТАНА АНТИФЕН НА САЙТА...ПРЕКАЛЕНО СЕРВИТЬОРСКИ МИ ИЗГЛЕЖДА...АКО СИ НА ЕДНО МНЕНИЕ С МОДЕРАТОРИТЕ-О.К....АКО НЕ СИ...ДАВАЛ СИ ИМ БИЛ АКЬЛ ОТ НАЧАЛОТО...

1.АЗ НЕ СЬМ СЕ ОПИТВАЛ ДА ДАВАМ АКЬЛ...ПРОСТО ИМАХ ПРЕДЛОЖЕНИЕ...

2.НАЙСТИНА...ЧОВЕКА СИ Е ОТИШЬЛ..ЛЕКА МУ ПРЬСТ...НО...НОВИНА ЛИ Е ТОВА ЧЕ МИНАЛИЯ МЕСЕЦ.....И Т.Н...

3 ИСКАХ ПРОСТО ДА ПРЕДЛОЖА ДА СЕ ПОКАЖАТ ХУБАВИТЕ НОВИНИ...А ИМА ТАКИВА

3.ЗАЩО ЦЯЛ МЕСЕЦ ТРЯБВА ДА СЕ НАБИВА НА ХОРАТА В ОЧИТЕ ЧЕ НЯКОЙ СИ Е ЗАМИНАЛ ОТ ТОЗИ СВЯТ...НЕ Е ЛИ ПО-ДОБРЕ ДА СЕ ПУСНЕ СПЕЦ.ТЕМА...И КОЙТО ИСКА ДА ВЛЕЗЕ И ДА РАЗБЕРЕ КАКВО И С КОГО Е СТАНАЛО...

4.ДОРИ В ЕЖЕДНЕВНИЦИТЕ ИМА НЕКРОЛОЗИ...НО ТЕ НЕ СА НА ПЬРВА СТРАНИЦА

5.СИГУРНО И ТОВА МОЕ МНЕНИЕ ЩЕ Е ЗАКЛЮЧЕНО СЛЕД НЯКОЛКО ЧАСА....МОЖЕ БИ ГРЕША...НО...В ДЕМОКРАТИЧНО РАЗВИВАЩО СЕ ОБЩЕСТВО БИ БИЛО РЕДНО ДА СЕ ДИСКУТИРА.....А НЕ.....ДА СЕ РЕЖЕ..ЩОТО ЕДИ КОЙ СИ ТАКА Е РЕШИЛ...ЯСНО Е ЗА КОГО СТАВА НА ВЬПРОС..ПОНЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА ИМА НЯКАКВО ОБЯСНЕНИЕ...АЗ НА МОЕТО ДЕТЕ КАТО МУ ОТКАЖА НЕЩО...ТО МЕ ПИТА ЗАЩО..И АЗ СЬМ ДЛЬЖЕН ДА МУ ОБЯСНЯ..А ТУКА МАЙ ВСЕ ОЩЕ ВИРЕЕ КОМУНИЗЬМА...(((((((ДАНО ДА ГРЕША...ИЛИ...ПРАВИ СА БИЛИ ХОРАТА КОИТО СА КАЗАЛИ ЗА НОЖА И ХЛЯБА....АМИ....ДА ВИ Е ТЬП НОЖА И ДА ВИ Е ТЕСТИВ ХЛЯБА ТОГАВА...АКО ТОВА Е ИСТИНА...(((

smile191 ер май акъла ти блуждае някъде ... айде като си го събереш в главата вземи та поработи малко с нея , щот тоз форум е сигурно най - либералния във всяко едно отношение :!:

П.П. Ако имах възможност бих я изтрил таз тема , но от друга страна това говори лошо единствено и само за теб ФЕРЩЕЙН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде като си го събереш в главата вземи та поработи малко с нея , щот тоз форум е сигурно най - либералния във всяко едно отношение :!:

 

offtopic

 

Не, The Best Forman,тук няма либералност, тук се шири комунизъм smile091 , както прочете по-нагоре в поста на новия колега :lol: . Венсеремус, братя! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mitsu... Стига си ял лайна!!!! Темата според мен бе справедливо заключена от модераторите. Аз само едно искам да те питам???? Ти чувал ли си някога думичктие морал и благоприличие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз все пак ще чакам...реални мисли на реални хора относно мнението ми....

 

Щото тук сме се събрали един куп "нереални" хора с "нереални" мисли и единствената ни "реална" мисъл е да заяждаме с новодошлите, които съвсем "добродушно" и "смирено" изказват разни крайни мнения, ри`иш ли? :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнението ти е ШИТ и няма място на първа страница и ще се радвам не само да е заключено , но и ИЗТРИТО ... ако няма какво да правиш - не го прави тук ... ако има нещо да споделиш или да попиташ относно автомобила - питай , но не се опитвай да събаряш нещо градено с години само щото не е по твой вкус :!:

Пак ще те попитам тоз път на БЪЛГАРСКИ ... разбра ли нещо сега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами така кажете..сега разбирам...това вече е отговор на много вьпроси...и най вече на главния..защо ми заключихте темата...ами...тогава си направете сайта само за вас и не допускайте нови...не мисля че това е проблем...но..по този начин рискувате да си се кефите като си заринете главата в пепела и наяве да останат...знаете кое...0)))не го пиша нарочно..щото някой ще прецени че нарушавам благия тон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ни най малко искам да преча на нещо градено с години..напротив....искам да кажа че когато мнението ми се хареса на НЯКОЙ..всичко е о.к..ако не....заключва се....по горе вече казах в кой строй се живееше по този начин...

и нека да не забравяме от кьде трьгна всичко....от едно мое МНЕНИЕ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че май не можеш да осмислиш някои неща. Темата ти я изтриха, `щото беше откровено заядлива :!: Не `щото някой си крие главата в пясъка, не `щото сме комунисти и тук се шири комунизъм, не `щото модераторите са консерви и не приемат новостите, а `щото си беше откровено заяждане :!: Надявам се това поне си го разбрал...

 

П.П. Дано и тази тема скоро сподели съдбата на предишната :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до тук единственното което сьм разбрал е че когато казваш това което Някой иска да чуе..значи си пич...а когато кажеш нещо което не изнася на Чуващия...значи се заяждаш...а чуващия...определя...малииии....пьк сьм бил прав....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко не се ли чустваш неудобно , като ги пишеш всички тия глупости и как на 1000+ потребители не им пречи , а само на теб ти се набива в очите или ти влизаш тука не да научиш нещо за колата си или новина свързана с марката , а да търсиш под вола теле .

Спирам до тука , щот твойта глава явно е по - дървена и от шопската и няма да имат успех опитите ми да налея малко от това дет го нямаш ;)

Сполай ти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно за това влизам тука...)))))за да науча новина свьрзана с марката...и какво да видя....виж сам статийте от кога са на пьрва страница...водещите.....(((((няма новина...това исках да кажа като като пуснах темата и ми я заключиха....НЯМА НОВИНА..от там трьгна всичко....предложих за новия SUPERB ,YETI..да се пише..има прекалено много снимки и статий тук там за това....но уви...водещата новина на централно място...е..от 10.02...???????????????????а до нея...скрьбна вест...пич...това исках да кажа от самото начало....явно чак сега ще проумееш накьде искам да насоча сьзнанието и усилията на Властимащите на този сайт...това е....и почвам да се чудя....дали аз кофти обяснявам или мене криво са ме разбрали...(((

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай сакън бря! Оставете чиляка на спокойствие! Нищо, че му е първо мнение...явно все пак има поглед върху нещата на сайт-а...

 

Това е моят пост от заключената тема! Както личи от него, явно виждам, че следиш доста неща по сайта и форума. Лично аз смятам, че темата наистина можеше да не се заключва...и за това не го направих когато я видях. Но някой друг, може да има различно мнение от моето, нали... Форума наистина е доста културено място за разлика от други такива, но за съжаление има правила, които се стараем да спазваме (писани и неписани), като например писането с главни букви и тона, който идва заради големината на буквите ;) Това, че новината, която е повод за т.нар. спор тук, седи от месец като последна новина е защото просто сайта не е ъпдейтван от тогава. Което не е много хубаво, но все още нямаме някой, който да разравя новините по медийте, свързани с любимата марка всеки ден и да побликува веднага в сайта последното инфо по различни теми. А и знаеш - Шкода не е най-новинарската марка :) Ако ти разполагаш с новини, случайно или не, не виждам къде е проблема да ги пратиш на някой от админ./мод. за да ги поставим в сайт-а. Сигурен съм, че няма да ти откаже, който и да било! Стремим се да порастнем и да се оформим като приятно общество, събрано от интереса към марката, но пътя е дълъг...а ние все пак сме в началото, макар да имаме вече няколко години зад гърба си в архива на форума. Не смятам, че тук колим и бесим, нито мисля, че комунизма вирее :mrgreen: Не съм съгласен и с думите ти, че сме сервитьорски сайт! Помисли - на кой сервираме ;)

В цялата галимация, пропуснах да ти кажа "Добре дошъл!". Надявам се всичко да се подреди и да няма излишни емоции с отрицателен знак. В крайна сметка тук сме, за да си помагаме, а не да се дрънкаме един-друг! И без това ни заливат с помия през цялото останало време от къде ли не...

Пак да кажа - ако наистина разполагаш с интересни новини, статии, материали или каквото и да било друго, свързано със Шкода, ще се радвам да получим съдействие (ако все още имаш желание разбира се), за да можем да пообогатим сайта и знанията си!

Поздрави!

 

П.П. Надявам се, темата да не се трие или заключва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а колкото до тебе ...ФОРМАНЧО...нека не определяме кой какво ще прелива..щото това е тема на друг разговор..който сьс сигурност щь бьде отрязанннн...)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mitsu, смятам себе си за достатъчно реален, реални са ми и мислите (ако пием бира - и думите). Ще бъда кратък. Ако си някой страничен наблюдател и четеш постовете, написани от теб, няма ли да ти се строи странно как някой нов потребител на форума още с първите си мнения критикува (или изразява несъгласие - както повече ти харесва) със скръбната вест на 1-ва страница на сайта. При положение, че изобщо не познава човека, за когото тя се отнася, не познава хората, желаещи тя да седи там, не е запознат с отношенията между починалия и голяма част от потребителите тук и т.н. Най-малкото не е възпитано и етично от твоя страна. Ако бях се намесил аз, нямаше да ти заключа темата, а направо щях да изтрия. И след това, каквато е практиката тук, щях да ти драсна едно лично, че с нея накърняваш чувствата на много колеги, за което ти явно въобще не си помислил (съобразил). Модератора, заключил темата, не е длъжен за всяко подобно действие, както и за редакция на мнение и т.н. да пише лични. Ако човека, "ощетен" от него се опита поне малко да вникне в написаното, сам ще разбере къде е допуснал грешка. Мога да се изразя и по друг начин - ти изразяваш несъгласие със скръбната вест, темата ти се заключва. Защо е нужно да ти се дава обяснение? Не е ли повече от ясно, че си засегнал чувствата на колегите тук.

 

Относно комунизма, който според теб цари тук, за ножа и хляба - смятам, че четеш и ползваш форума от твърде кратко време, за да можеш да направиш подобно заключение. Постой повечко тук, ела на няколко местни и национални сбирки, пък тогава пак можем да подхванем тази тема. И сам ще разбереш колко безпочвени са сравненията ти.

 

Както и колегата по-горе ти е написал - това е един от най-либералните форуми, и то не само в БГ пространството. И всякакви подобни на твоите определения са или абсолютно безпочвени или са изблик на някакви комплекси.

 

Относно критиките за водещата новина - ами помисли малко защо тя все още седи на първа страница :!: И защо ще седи там докато не настъпи събитието... Захапваш за нея, а не обръщаш внимание на датите на последните статии. Да, вярно, не са с днешна дата, но не са и чак толкова стари. Пък има и един друг момент - най-лесно е да сипеш критика върху нещо, за което нямаш никакъв принос... На сайта си има връзка с webmaster-а. Как пък не се сети да му пуснеш линк към някоя интересна статия или да му дадеш някоя твоя, да направиш някакво конкретно предложение и т.н. А вместо това се хабиш тук да недоволстваш и да повториш няколко пъти за датите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко ми харесва в сайта и най вече главната страница..перфектна е...Така добре ли е?....щото ако кажа обратното..значи сьм комплексар...то явно и на другите им харесва..кьде ще идат да кажат нещо против актуалността на 'статийте"...нали и на тях някой ще се намери който ще им каже че са комплексари...нали знае , като трьгне приказката..вьрви доказвай после че нямаш сестра...((((...така че...сьгласен сьм с вас....Всичко е...ПЕРФЕКТНО...)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само изказах мнение....не помниш ли....и резултата бе...че един вид сьм новобранец и няма право на това....ами....след като е така ,защо искате от новобранците да ви дадат нещо....намерете си го сами...не е ли кофти да скачаш против някого и после да викаш...дай....да ама не...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само изказах мнение....не помниш ли....и резултата бе...че един вид сьм новобранец и няма право на това....ами....след като е така ,защо искате от новобранците да ви дадат нещо....намерете си го сами...не е ли кофти да скачаш против някого и после да викаш...дай....да ама не...

 

И къде точно скочих против теб? Ти всякаш не четеш буквите, които пиша :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече , ти или си непоправим тиквеник / за да не ползвам по - грозни определения / или си политик ... по - скоро вторто , защото само те никога не са виновни и тяхното мнение е правилно и в такъв случай бих те пратил в сградата срещу паметника на Цар Освободител и без друго депутатите са отпуска и ще имаш достатъчно време да си чешеш езика ;)

П.П. Ако трупаш бройки с тез глупости ... Юли , прехвърли му моя брояч белким се почуства по - добре да пише под ника му "Майстор"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.