Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

търся една песничка


Хашек

Recommended Posts

Извинявам се за спама, но колеги, моля помогнете ми да намеря на мп3 следната песен:

 

Alabina feat. Gipsy Kings - BAILA MARIA

 

Тази песен е един вид оригиналът на песента на ARASH - Temptation, и тъй като последната супер ме дразни, бих искал да си "оправям слуха" от време на време :mrgreen:

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Миро , сигурен ли си , че така се казва песничката , щот и чичко гугъл казва , че неможе да намери такова име ... има Gipsy Kings - BAILA MЕ ... ако е това имаш го за секунди.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам я. Мога през скайп да ти я пратя или по мейл, както ти е по-удобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е BAILA ME. Аз изтеглих цялата дискография на Джипси Кингс за да науча с разочарование, че я няма и после разбрах, че въпросната песен се изпълнява от въпросната Алабина, само инструменталната част е на Джипси :(

 

Гога - мейлът ми е актуален, т.е. mslavov@gifta.bg

 

Жоре, нямам рег в датата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.