Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

МОДЕРАТОРИТЕ


mitsu

Recommended Posts

Пичове...влизам от време на време.....кофти...в смисьл..от един месец актуалното е че човека е починал...мисля че все пак...колкото и да е бил готин.(лека му прьст на човечеца и дано да е отишьл на по- добро място)..не трябва да се наслагва тьга...а човек като влезе...басси...скрьбна вест...((((ми то...след няколко дни 4етиридесеттини ще му правят на човечеца...((((..дайте го малко по-радостно....не мисля че на пьрва страница постоянно трябва да има некролози...((басси...не стига че ежеднежието ни е пьлно с негативни неща...но и тук...(((пишете за новия SUPERB...ili ...Yeti....достатьчно много снимки има в пространството...стига с това кой починал и.....((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

 

Уважавай колегите си. И по-добре не давай акъл от първия си пост.

Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай сакън бря! Оставете чиляка на спокойствие! Нищо, че му е първо мнение...явно все пак има поглед върху нещата на сайт-а...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.