Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кори за под калниците.


The Best Forman

Recommended Posts

Имало се оказа оригинални пластмасови кори и за Фаворит/Форман и естествено днес се сдобих с един комплект ... разликата с фелициевите е огромна - борда е по - тесен , формата пасва на формата на веждите и са доста по - изрязани и не се налага да сваля задния амортисьор при монтажа ... мнооого съм доволен smile167

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена ако питаш - 50 -ка , а за мястото - Монтевидео , ам доколкото разбрах са били 2 комплекта и аз взех втория , може да звъннеш да питаш / аз отдавна си ги бях заплюл /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора година са на Формана ,купени от бай Мето на Ст.гара.Той може да ги заяви в Казанлък и те като внесат му ги пращат,само при поръчка искайте да запише.Сега като правя ремонт ще ги сваля и ще видя какъв е резултата и ще пиша,но най рано другата седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за Фелиция намират ли се подкалници (предни и задни) и калобрани :roll: Може ли да проучите в софия живеещите има ли , къде и цени :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.

PETYO, ще те разочаровам :cry: !

Имат за Фелиция, но са за модел до `99 г.Цената е 49,00 лв. комплекта!

 

Мими, самнявам се , че купето е различно, новата решетка я правят от края на 98 ;) кажи къде ги има и аз ще ходя да ги наложа и ще преценя на място се пак 49лв. за комплект (4бр. нали? ) подкалници е прилична цена :roll: . А калобрани има ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калобрани има и на Симеоновско, и Сточна гара.

Ако не се лъжа цената на предните е различна от задните(едните бяха 14 а другите 16лв. по спомен говоря).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PETYO, на "Монтевидео" питах.Момчето каза, че има разлика.Предполагам знае защо.За калобрани не съм питала.

49,00 лв., да, за 4 бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междудругото незнам защо сте толкова възхитени от тези подкалници като единственото което правят е да задържат пясък, кал и вода между тях и калника и да помагат за изгниването на колата... :roll: Иначе седят добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен след хубаво измиване на пароструйка и след това хубаво измазване на тенекийте и поставяне на кори , ще доведе до значително по бавно загниване в сравнение с тез дет нямат , но зависи де аз моита я къпя почти всяка седмица зимата и рядко се задържа луга дълго време , а на пластмасата кво ще и стане дали ще я мия или не ... тя не гние ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариант 1: Ако си без подкалници набива мръсотия, кал и луга между калника и горните рогове - започва да гние там, където се захваща калника с 10ките като вдигнеш предния капак.

 

Вариант 2: Ако си с подкалници задържа мръсотия, кал и луга между подкалника и веждата на калника - започват да гният веждите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариант 2: Ако си с подкалници задържа мръсотия, кал и луга между подкалника и веждата на калника - започват да гният веждите.

Както всъщност е станало при мен! Надявам се да са ми по-здрави горните рогове!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариант 1: Ако си без подкалници набива мръсотия, кал и луга между калника и горните рогове - започва да гние там, където се захваща калника с 10ките като вдигнеш предния капак.

 

Вариант 2: Ако си с подкалници задържа мръсотия, кал и луга между подкалника и веждата на калника - започват да гният веждите.

 

:D :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.