Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

давене при палене на газ


todor_velikov

Recommended Posts

имам следния проблем-колата е на газ,при натискане на педала 2-3 пъти при изключен ДВГ и след това при стартиране колата почва да се дави.значи проверил съм че не е от бензиновия клапан(не пуска при работа на газ),но пък маркуча след него е пълен с бензин,и оттам като напомпам се впръсква бензин в карбуратора.та въпроса ми е някакво подналягане ли се получава или нещо друго та впръсква бензина останал в карбуратора?

П.П. колата е фаворит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как хем да не пуска бензин , хем маркуча към карбуратора да е пълен с бензин ... пробвай да свържеш директно маркуча от помпата с тоз за излишното гориво и ако спре да се дави вземаш нов клапан и си свиркаш ;)

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% не е от клапана за бензина.махнах маркуча след клапана докато работеше колата на газ-не пуска и капка.а бензина остава в маркуча защото клапана ми е по-ниско от карбуратора и предполагам че не може да се изразходи целия бензин.

а дали е възможно да влиза бензин от маркуча за обратния бензин?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.