Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Зеленка готова за път!!!


FleXos

Recommended Posts

Най после приключих с реставрацията на зелената стрела :)

Поздрави на всички шкодомани!!!

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=160206

Паролата е : talon

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления, много добре изглежда ;) . Според мен обаче, червения салон никак не си отива с цвета на колата :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления, много добре изглежда ;) . Според мен обаче, червения салон никак не си отива с цвета на колата :roll: .

 

И аз съм на това мнение че червения цвят не се връзва с колата ... пък този зелен цвят някак странно ми изглежда ... важно е на собственика да му харесва ...

 

П.П: Неможах само да разбера джантите лети ли са или тасове ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тасове са - монтирани са серийно на по-луксозните модели. Пред нашия блок преди години имаше 120GL с такива. Обикновено са светли на цвят, но има и черни.

 

Колата е супер! Много ми допада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, поздрави за положения труд и за крайния резултат :D

 

Тасове са - монтирани са серийно на по-луксозните модели. Пред нашия блок преди години имаше 120GL с такива. Обикновено са светли на цвят, но има и черни.

Аз имам такива тасове в гаража, преди ги карах, но много лесно се чупят по дупките(ходя по язовири, и ползвам 120-ката общо взето за off road- перфектна е за това :mrgreen: ) и започват много кофти да тропат :?

 

 

пп Видях, че си заврял една колона отзад от "Респром" АЗ бях заврял и двете :lol: и бях залепил фолио на задния джам 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре е станала колата-поздравления за хвърления труд-браво колега! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още една хубава 120-ка, при това в 99% оригинален вид, йе!

smile179 smile194

мен не ми хареса само цвета на тасовете, но това да е само!

 

със здраве да си я караш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото цвета на тасовете е заводски, а пък гадният червен салон остана от предишният собственик, но скоро ще бъде подменен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червения салон не бих казал , че е гаден , просто не се връзва на Зелената стрела ... ако го паркирам на баба ще се одзвериш ;)

Поздрави за перфектната работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото цвета на тасовете е заводски, а пък гадният червен салон остана от предишният собственик, но скоро ще бъде подменен. :)

 

Ако съм на теб отивам при добър тапицер и ми правят салон от зелен плюш за около 100-на лева и забравяш за всякакви тапицерии които не стават за нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.