Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

110-R


biser.or

Recommended Posts

На 04.08.2007 г. на бензиностанция ШЕЛ-Оряхово е забелязана червена шкода 110R с немски табели . Колата е била нов-внос и е управлявана от варненски гражданин. Такава информация ми бе предоставена от моята съпруга, която е имала щастието да зареди автомобила. Самата тя описа колата като"УНИКАТ" .Ако е някой колега от форума нека да пусне снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненската Шкода Колегия да си признава ако е замесена :mrgreen: :P !

 

Може да е някой скрит коз на Хашек :P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 04.08.2007 г. на бензиностанция ШЕЛ-Оряхово е забелязана червена шкода 110R с немски табели . Колата е била нов-внос и е управлявана от варненски гражданин. Такава информация ми бе предоставена от моята съпруга, която е имала щастието да зареди автомобила. Самата тя описа колата като"УНИКАТ" .Ако е някой колега от форума нека да пусне снимки.

 

По последна информация колата е с чешки табели и управлявана от софиянец. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не оставите на хората удоволствието сами да съобщят за придобивката , ми ядете само на кокошката краката и гадаете ли , гадаете :?:

Като му дойде времето сам ще се издаде ... иии много малка таз България :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 04.08.2007 г. на бензиностанция ШЕЛ-Оряхово е забелязана червена шкода 110R с немски табели . Колата е била нов-внос и е управлявана от варненски гражданин. Такава информация ми бе предоставена от моята съпруга, която е имала щастието да зареди автомобила. Самата тя описа колата като"УНИКАТ" .Ако е някой колега от форума нека да пусне снимки.

 

По последна информация колата е с чешки табели и управлявана от софиянец. :mrgreen:

 

Да не е случайно на някой, който преди известно време си търсеше шофьор? А? :mrgreen: Ако е така - да ти е честита! Това определено е повод за поне една бира, която отивам да си взема точно в този момент! Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 04.08.2007 г. на бензиностанция ШЕЛ-Оряхово е забелязана червена шкода 110R с немски табели . Колата е била нов-внос и е управлявана от варненски гражданин. Такава информация ми бе предоставена от моята съпруга, която е имала щастието да зареди автомобила. Самата тя описа колата като"УНИКАТ" .Ако е някой колега от форума нека да пусне снимки.

 

По последна информация колата е с чешки табели и управлявана от софиянец. :mrgreen:

 

Колата е с Чешки табели и беше упрявлявана от тандем-София-Пловдив към Варна! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аххх Ванка-даде ли на Русата кака с жълтата РСка номера ми?А? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.