Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дайте по едно рамо Колеги :)


enviro

Recommended Posts

май несъм оцелил темата ако е така ше помоля да я преместите, Аиде дайте по едно рамо на сестра ми.Гласувайте само за 1-та снимка.

http://mmszvezda.com/vote.php?f_pic=49#pic Мерси предварително Настигат ни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Ти темата добре си уцелил, но да беше казал за какво гласуваме и за кого точно....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Ти темата добре си уцелил, но да беше казал за какво гласуваме и за кого точно....

 

Поздрави

 

И аз не разбрах за кого гласуваме .. това което е дал е просто линк ... а като напишеш номер на снимката ... както е дадено 1 ... излиза нещо и пак като дадеш .. излиза друго .. дай повече инфо по това което искаш ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато отворите линка Ви излиза една снимка под нея има Гласувай или Оцени натискате го 1-път и готово после ще Ви излезе друга снимка но на нея недейте гласувайте Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми сестра ти не ми хареса, но пък гласувах за други.

 

Това наистина ли беше необходимо!?!?!??! smile108b

Не разбирам каква е тая мания да се заяждате във форума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

enviro сестра ти е с една шарена коса ... аз гласувах за нея де ... но да попитам само 1 път ли може или повече ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да го разбера това нещо. Вчера се регистрираш с първия си пост вече сме колеги и агитираш за някакво гласуване, което не е много ясно какво е. За мен това си е спам. Пък сега ако искате ме убийте с камъни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Не знам дали си забелязъл, но "Всеки за всичко" е спам раздела на форума! Демек не мисля, че е редно да се възмущаваш на това че някой спами точно тук :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, 'що нападате Viktor_ бре! Защо да сме долни и продажни? Не може ли да изкажем мнение, че не харесваме някой? А стига де! Нещо не разбрах за какво да гласувам...mms-звезда? Не съм фен на м-тел, а и аз не намирам мацката за кой-знае колко атрактивна, пък и ми излиза ей това "Не може да гласувате от IP адрес, който е извън България!". Демек - пропускам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Не знам дали си забелязъл, но "Всеки за всичко" е спам раздела на форума! Демек не мисля, че е редно да се възмущаваш на това че някой спами точно тук :mrgreen:

 

Поздрави

Забелязъл съм, все още мога да чета. Мисълта ми беше друга но както и да е.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора правилно се ориентираха, че човека пуснал темата се е регистрирал във всички възмогни форуми, за които се е сетил, за да подбутне рейтинга на въпросното момиче - е аз защо пък да гласувам за нея като не само че той ми е никакъв ами и тя не ми харесва /което бих преглътнал ако беше за приятел все пак/?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.