Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на интериор


biser.or

Recommended Posts

Сдобих се с ударена фелиция,която възнамерявам да не я правя. Взех я за части. Салона и е супер запазен и ми се иска да прехвърля целия интериор от фелицията на фаворита.Напърво време съм вдигнал мерника на армарурното табло и корите на вратите .Някой правил ли е подобен ъпгрейд? Електрическата част не ми е проблем.Хайде ако някой го е правил да си признава. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата в таблото е горния капак , а основата е една и съща , но ако смяташ да слагаш уредите от Фелата ще ти се наложи да сменяш цялата инсталация / куплиранията са различни /

За вратите също има някои проблеми - бравите на вратите ще трябва да ги смениш заради отварянето отвътре , също и ще ти се наложи да изместваш машинките за отваряне на стъклата ... захващането на седалките са 1:1 , но според мен фаворитовите са по - удобни - облегалките са по - високи и подглавниците са по - добре разположени , а и са по твърди , което според мен за дъдлъг път е много по - удобно .

Успех в смяната!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В зависимост от това коя година ти е Фаворита ще имаш проблеми с буксите за копчетата на таблото (т.е. ако не ти е '94 края или '95).

 

Както отбеляза Евгени - механизма за отваряне отвътре ще трябва да си прехвърлиш (ако си с кафевия салон)

 

Захващането на пластмасите към купето е с коренно различни щипки ( ще трябва да правиш уйдурми)

 

Ако Фелицията е след '95год. мокета й ще е различен от твоя, защото тунелът на пода на Фелицията е по-висок след '95.

 

Ако Фелицията е след '98 има голяма вероятност да не можеш да си прехвърлиш тавана (защото сменят позицията на предните дръжки, чрез които се захваща тавана)

 

На прима виста това се сещам... Ако почнеш да прехвърляш и имаш питания ще помагам с удоволствие.

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това прехвърляне е за мегаспокойни хора, че е баси играчката. Успех, важен е крайния резултат и пусни снимки ако завършиш всичко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.