Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подарявам РБС


PETYO

Recommended Posts

Пускам тема тук, тъй като не продавам нищо, а подарявам :)

 

 

 

Сега се сетих, че имам в гаража един комплект ризи и бутала с сегменти на тях, които ми останаха от ремонта на Шкодата преди близо 2год. и половина :) Само ги подритвам, мислех да ги издавам за скраб, но все ги подритвам в гаража от едното кьоше в другото.

 

Та идеята ми е вместо да ги давам на скраб, на някого могат да му свършат много добра работа :D

 

Състоянието им е следното: едната риза е сериозно завлекла от където гореше масло като за световното :lol: (пистонния болт беше се разбил и е трил в ризата доста усърдно :mrgreen: в последно време (преди ремонта) "крекаше" като дизел :lol: ) останалите ризи са доста добри (смисъл не са надрани или завлекли и нямат ръб!)

Състоянието на буталата мисля , че е що годе добро (луфтовете са минимални на пистонните болтове)

Сегментите , които стоят на буталата са здрави (естествено, че са износени)

 

На някого ако му биха били полезни, ще му ги дам FREE , защото на скраб я изкарам 2-3лева, я не ;) за това предпочитам да ги дам на някого, комуто ще бъдат полезни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.