Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 1.9 TDI 1999 год.


bat'Veso

Recommended Posts

Колеги, следния въпрос: има ли модификация Октавия 1.9 ТДИ 1999 год. 150 коня? Не става въпрос за тунинг извращения?

 

Такъв двигател няма в групата на VAG!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Combata,

 

Аз ако ти пусна че има двигател 1.9TDI 550bhp ти ще ми повярваш ли?

Разгледай гамата на VW/Audi/Skoda/Seat от ОФИЦИАЛЕН сайт и тогава пускай линкове!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "bat'Veso" - "Skoda" нямат такъв двигател. Май "Audi" и "Volkswagen" имат и отзад на въпросните автомобили си пише: "TDI" като червеното не е боядисано с лак за нокти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода не предлагат автомобили с тоз двигател. До скоро и аз не знаех, че съществува такава разновидност, явно ФВ си го пазят за себе си :)

 

Ей една Бора с такъв :

 

http://www.catalog.auto.ru/catalog/cars/card/12212.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR ти явно си крайна инстанция във форума но има и хора с по различно мнение от твоето.

ПОЗДРАВИ

 

combata,

 

Намери ми поне един линк на ОФИЦИАЛЕН сайт където се продава двигател на VAG групата 1.9TDI със 150 коня! Няма! Защото сток няма. След тунинг - дал господ. Поне аз досега за такъв не съм чувал. Иначе 1.9TDI знам че има:

90

101 - PD

105 - PD

110

130 - PD

Поправете ме ако има и други.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей този линк http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_volkswagen_engines ми дадоха като доказателство. В интерес на истината обаче не пише, че има Октавия 1 с такъв двигател. А и за мен Уикипедията не е крайна истанция и критерий за истина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за Seat Leon! Демек испанците са го пипнали (не че е трудно) само за техния пазар. Убедихте ме. Имало е такава издънка ... при Seat :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.