Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с бутоните на предните ел. стъкла!


tuningmania

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам някакъв проблем с бутоните за командването на предните електрически стъкла на моята "Skoda Octavia Combi 1.9 TDI", '99 набор. Значи самите бутони са с две положения на натискане. Като се натисне малко, стъклото тръгва да се сваля/качва и когато се пусне бутона, стъклото спира където е стигнало. Като се натисне до край бутона, стъклото се сваля/качва до крайно положение. При мен ПОНЯКОГА като натисна бутона до край, стъклото тръгва да се вдига/сваля но ако пусна бутона спира на мига. Тоест функцията "Комфорт" май нещо се бъзика. Та въпроса ми е дали проблема ще да е в бутоните (някое от двете положения се гъбарка) или проблема ще да е в модула за фукнция "Комфорт"? И още нещо.. дали може да си направя функция "Комфорт" и за задните електрически стъкла. Тоест дали трябва да сменя само двата бутона с който сега управлявам задните електрически стъкла (, че нали сега бутоните са само с едно положение - натискаш и където пуснеш там спират стъклата отзад) или трябва освен бутоните да добавя и втори модул "Комфорт", който да се разпорежда със задните две електрически стъкла?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.