Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И това е Шкода :)


PETYO

Recommended Posts

Незнам дали темата е за тук, ако мод-а прецени да я отведе( за ръчичка :mrgreen: ) там дето и е мястото

 

Днес заснех кадри с телефона си на един модел на Шкода, който е на изчезване (честно да си кажа в Перник знам само вде такива Шкоди )

 

003600594.jpg

 

Става въпрос за ей това там червеното в далечината, не успях да го хвана отпред, но изглежда ето така:

1203veld.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе. Не му ли викаха Баркас на това нещо. Беше много популярно по южното черноморие навремето. Разкарваха манджите по столовете. Виждал съм и линейки такива в София. Чудно ми е само с какъв двг. е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://skodaclub-bg.org/site/index.php? ... &Itemid=26

Това е 1203 , ама няма кой да чете историята на Шкода ... язък , че Владо се поти да я превежда сума време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://skodaclub-bg.org/site/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=26

Това е 1203 , ама няма кой да чете историята на Шкода ... язък , че Владо се поти да я превежда сума време.

 

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уоу-атдавна не бях виждал такава Шкода-преди в Добрич имаше поне 5 такива(преди около 10год)-ползваха ги за линейки-после някъде изчезнаха-нормално!

 

Някой ентусиаст-а аз познавам такъв-може да направи-шкода ЛИНЕЙКА-по скоро като каравана-вътре със всичките му екстри-ще буде много яко! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уоу-атдавна не бях виждал такава Шкода-преди в Добрич имаше поне 5 такива(преди около 10год)-ползваха ги за линейки-после някъде изчезнаха-нормално!

 

Някой ентусиаст-а аз познавам такъв-може да направи-шкода ЛИНЕЙКА-по скоро като каравана-вътре със всичките му екстри-ще буде много яко! :mrgreen:

 

Pimp My Ride BG :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Франц - колегата "1203" има такава, освен това съм виждал доста такива по София, само че повечето не са в движение. Иначе бусчето е с мотор 1300 кубика, а последните такива линейки с правоъгълни фарове, правени в заводите ТАЗ дори са 1500 куб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.