Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търси се човека с водата


Skoda100S

Recommended Posts

Знам, че е малко глупаво да пускам такова питане във форум за автомобили, но предвид многото му посетители считам, че може някой да има информация по темата.

 

За какво иде реч:

Трябва ми човек или цяла фирма, която се занимава с проучване (и евентуално сондиране) на геотермални ресурси, сиреч търсене на топла вода.

 

Тепърва започвам издирването в интернет. Пускам темата с надежда някой (ако има такъв тук), който се е сблъсквал с подобно нещо да сподели малко опит и кой е човека, който му е помогнал при откриването на топлата вода. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм имам познат, който се занимава със сондажи за вода, но за геотермални незнам. Ще ти оставя лично с координати ако искаш, ама утре, че сега не ми се търсят визитки. :) Има само малък проблем, фирмата е варненска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че е малко глупаво да пускам такова питане във форум за автомобили, но предвид многото му посетители считам, че може някой да има информация по темата.

 

За какво иде реч:

Трябва ми човек или цяла фирма, която се занимава с проучване (и евентуално сондиране) на геотермални ресурси, сиреч търсене на топла вода.

 

Тепърва започвам издирването в интернет. Пускам темата с надежда някой (ако има такъв тук), който се е сблъсквал с подобно нещо да сподели малко опит и кой е човека, който му е помогнал при откриването на топлата вода. :)

 

Нашия комшия до нас има цяла фирма която се занимава с такива неща ... с прекарване на вода .. ала бала .. нещо от тоя род .. фирмата се казва "Бластбор" ... ако има нещо пиши на ЛС какво те интересува да питам

 

Поздрави ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.