Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

електро-механично прибиране на огледалата


han003

Recommended Posts

Здравейте,

Имам намерение да купувам Октавия Скаут 2.0 ТДИ. Някой да знае дали има възможност за опция - електро-механично прибиране на огледалата при октавийте. Гаража ми е тесничък и това страшно ще ме облекчи.

Някой да каже нещо поже за този модел - заслужава ли си парите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам говориш за ел. огледала - да има такава опция. Модела, поне според мен си заслужава парите. Не е точно класически офроудър, но няма и претенции за това. Красив, здрав и доста "екзотичен" (поне на този етап) автомобил. Направил си правилния избор според мен. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си го разбрал правилно. Той иска цялото огледало да се прибира заедно с корпуса. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно така, т.е. сгъване на стр. огледала чрез натискане на бутон. Е, има ли го това при шкодите? От ЕТ все още не отговарят на този въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, има ли го това при шкодите? От ЕТ все още не отговарят на този въпрос.

 

offtopic :oops:

ЕТ предлагат на българския пазар този модел от малко преди автосалона през юни, не може да не ти отговорят на такъв елементарен въпрос :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам намерение да купувам Октавия Скаут 2.0 ТДИ. Някой да знае дали има възможност за опция - електро-механично прибиране на огледалата при октавийте. Гаража ми е тесничък и това страшно ще ме облекчи.

Някой да каже нещо поже за този модел - заслужава ли си парите?

 

Привет!

Хубави намерения имаш, надявам се и ти пожелавам да ги осъществиш! За електро-механичното прибиране на целите огледала - не мисля, че го предлагат...или поне в графата оборудване на сайт-а на ЕТ не пише, че има такава екстра. На твое място бих проверил лично, тъй като по-добро решение на дали има! Колкото до това дали си заслужава парите... Относително е ;) Според това - какво точно търсиш. Ако ще искаш да катериш например до Рилските езера - по-добре руска машина (Нива, УАЗ...) или Ленд Крузер :mrgreen: За града - лично на мен ми се вижда леко пресилена цена. Може би при излишък на пари бих взел едно такова "офф-роудче".

 

 

От ЕТ все още не отговарят на този въпрос.

 

А относно това изречение... СМЕЕЕЕЕХ, СМЕЕЕЕЕХ...и...мъкааааааааааааа... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава екстра... Това им се дразня на Шкоди-те - някви супер елементарни неща ги нямат. Разбирам, че благодарение на липсата им цените са толкова ниски, но нищо не пречи да се предлагат като опция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали се прибират страничните стъкла,но определено този модел Скаут е страшно скъп според мен и не си заслужава парите.Същата работа според мен върши другата Октавия 4 по 4.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да има такава екстра (прибиране на огледалата), то това ще става автоматично при заключване/отключване на автомобила, поне на ситроените е така :) . Иначе колата според мен си заслужава парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес ми се обадиха от ЕТ и казаха, че това не се предлага към октавиите, а само към суперб. Жалко, това ме разколебава за окочателно решение. Другото което ми казаха е че вече се предлага 4х4 с 2.0 ТДИ, но все още нямат оформена цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не те мързи можеш да си ги прибираш и ръчно. На моята винаги ги прибирам в гаража.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом има Скаут 4х4, изобщо не се замисляй. Вземи си я червена, с всички екстри. :lol:

Това, че не се прибират огледалата автоматичто да не те притеснява кой знае колко.

Колегата ти е дал разумен съвет, ще си ги прибирах механично, с ръце... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес ми се обадиха от ЕТ и казаха, че това не се предлага към октавиите, а само към суперб. Жалко, това ме разколебава за окочателно решение. Другото което ми казаха е че вече се предлага 4х4 с 2.0 ТДИ, но все още нямат оформена цена.

 

Тия от ЕТ ще ме уморят от смях. Хем предлагат нещо, хем не му знаят цената. han003, провери на http://www.skoda-auto.de, там има и цени и конфигуратор. Цените са същите, с разликата, че там е серийно това, което тук е опция. Дилърите на ЕТ, въобще не са в час. Вярно е, че Шкода не монтира всички екстри на всички модели, но провери на немския сайт, защото на мен дилъра ми се кълнеше, че няма (дори било технически невъзможно да се монтира) ESP, а в Германия си е серийно за моя двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.