Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

за PRR


Recommended Posts

Аз пък мисля,че когато някой трие мнение е длъжен да уведоми на лично и да разясни какъв е проблема. Понякога се трият мнения ,които са съобразени с правилата на форума и това адски ме възмущава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене веднъж ме блокира въпреки че не беше прав . :( лошото е че има хора които не признават грешките си :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, направило ми е впечатление, че PRR винаги си казва, когато трие мнения. rsk, честно казано не знам какви мнения ти е изтрил, но според мен има лични съобщения ако имаш претенции към него. Поздрави и на двамата, и ви казвам по едно наздраве с :smt030 :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заключвам тази тема.

Моля ви да се доуточните на ЛС. Тук не е мястото за подобни разговори.

Роска, има място, където да обсъждаме подобни въпроси. Но не е тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Odin,

Позволявам си да отворя темата отново защото се отнася до мен!

 

Rsk,

Кое мнение съм ти изтрил (в коя тема поне) за което не съм писал защо съм го затрил?

Иначе преди 1 минута ти затрих това мнение "max, продай си скапаната skoda и оттърви себе си от мъките и нас от теб" защото смятам че е определено заядливо!

Освен това нямам никакво негативно отношение нито към теб нито към когото и да било друг във форума!

 

biser.or,

Съгласен съм, но не уведомявам на лично а директно пускам пост във форума. Така и на останалите им е ясно защо съм затрил мнението/мненията!

 

todor_velikov,

Дали бях прав или не не знам! Знам че в постовете ти имаше откровени нападки и затова ти затрих мненията. А и никога не съм блокирал някого защото просто няма тази възможност!

 

А сега ме солете колкото искате :mrgreen: В крайна сметка форума не е мой и ако някой не харесва това което правя е най-добре да ми го каже.

 

Поздрави и без лоши чувства smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти наглееш нещо ми се струва. първо освен мен, не уважаваш и колегата си - модератор, който също спомена варианта лични съобщения. освен това си изтрил още нещо мое, което хич не ме кефи, даже може и да се ядосам нещо. за колегата max - не ти е грижа, може пък и да си имам закачка с него, ТО НЕ Е ТВОЯ РАБОТА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly,

 

Спокойно. Като се разберем ще затрия темата за да не остава откровена конфронтация във форума. Ако някой не е съгласен с това мое намерение - нека каже. Ще я оставя за бъдещите поколения :mrgreen:

 

Освен това смятам, че не е лошо от време на време да се обсъждат действията и на модераторите. Било то в мое лице или на накой друг. В крайна сметка това е един вид обратна връзка позволяваща да усъвършенстваме форума, нали?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво имате против колегата PRR? Той съвсем съвестно си изпълнява задълженията. Защо на мен не ми е изтрил никакво мнение??? До сега не съм видял негов пост, в който да се е заял с някой. Докато за rsk не мога да кажа същото. Да не се обижда, но понякога се държи като стара свекърва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ikonoma,

 

10x за защитата, но няма нужда.

По същество - не нападай колегата Rsk. И той има право на мнение. И има право да го изразява. Стига да не се минават определени граници. Въпроса е къде е границата. Дефакто за това се дърпаме. Аз смятам че е по-ниско, той че е по-високо.

 

Айде и ще помоля да се споделят мнения без да се нападат колегите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги(PRR,rsk)-и двамата ви познавам смея да кажа добре-от гледна точка-зная че винаги ще се отзовете на помощ или ще помогнете на колега по какъвто и да е начин-я с информация,статия,снимков материал и тн!

Не искам да бъда съдия,или миротворец(тогава защо го пиша....... :roll: )

 

Роска-PRR-в последния пост на макса му е написал защо е изтрил твоето мнение и неговотто)!Аз лично не се съмнявам в коректността на PRR-той винаги се аргументира преди да направи нещо!

 

От друга страна-темата е във всеки за ВСИЧКО-има право всеки да си каже мнението-наистина Роската може да има закачка с Макс и да го дразни-я приятелски,я не!

Затова е всеки за всичко-може да се изкажат и по-остри мнения!

И аз преди имах спор със stenly-за Eibach пружините и тунинга-ама на затова е форума-сега мисля да му пиша лично да го питам къде продават такива-има прави и криви и определени моменти-никой не е съвършен!

Затова я ЗАРЕЖЕТЕ ТОВА И НА ПО БИРА!smile064

Поздрави!

(Please-само не подпуквайте мен smile021 след този пост)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlackPerl,

 

Естествено че ти ще черпиш! Ред ти е и ти се пада :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly,

 

Спокойно. Като се разберем ще затрия темата за да не остава откровена конфронтация във форума. Ако някой не е съгласен с това мое намерение - нека каже. Ще я оставя за бъдещите поколения :mrgreen:

 

Освен това смятам, че не е лошо от време на време да се обсъждат действията и на модераторите. Било то в мое лице или на накой друг. В крайна сметка това е един вид обратна връзка позволяваща да усъвършенстваме форума, нали?

 

Поздрави

 

Така е, прав си, но защо трябва да се прави по този грозен начин smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм модератор в един друг форум, и там модерирането на пост на колега е недопустимо. Ако имаш претенции към пост на колега пращаш му лично и се разбирате. Защото един вид така му се подронва авторитета, видиш ли той как да си изпълнява задълженията като самите негови постове изчезват. Не заемам страна просто това е моето виждане по въпроса. Забелязвам, че от известно време добрия тон във форума започва да изчезва. Дали е от времето не знам, но във всяка втора тема има сдърпани колеги. Големи хора сте предлагам ви да се изясните и да се сдобрите. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко,

 

С Rsk се разбрахме и мисля че няма лоши чувства! Въпроса е тук да изразите вашата градивна критика за да намалим точно тези издънки. Отчасти и затова отворих темата отново.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, бурята е преминала ;) Та за това само ще Ви кажа едно "Наздраве!", приятели smile027

 

 

Мене веднъж ме блокира въпреки че не беше прав . :( лошото е че има хора които не признават грешките си :(

 

Беше блокиран заради един пост в темата: "РС от Сливен........ах твойта......!" Започваше с нещо такова >>> "Абе що не ххххххх майката проста..."... Предполагам си спомняш :mrgreen: А наздраве в тези жеги и на теб, човече! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале какъв спор сте водили...

Аз си мисля, че подобни спорове за лични, но това за бъдеще.

Единственото ми мнение, което досега е било трито е било трито от PRR, но след като прочетох и по-предишни мнения, ясно си беше написал, че всичко което не е по темата се трие. Така че, грешката е била в мене.

С него сме водили и преди това спор, но въпреки, че много го раздразних, не е трил мое мнение.

Та както пише и zloQQ, "Наздраве, приятели!" smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.