Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Eдна обява от тея, дето най обичам ;)


Recommended Posts

Всеки гледа да продава, какво му пука на човека, че новият собственик ще страда.

Такива сме станали хората, чудовища- Хомо икономикус...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е щкодата на един познат които я продаде на съседа си преди 3-4 месеца но като гледам и той нищо не е направил по нея, също така е пропуснал да каже че и предницата е за ремонт. Който я гледа да я купува да знае че я е купил за 400лв преди 3 месеца сега се опитва и пари да направи без грам да е ремонтирал нещо по нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е щкодата на един познат които я продаде на съседа си преди 3-4 месеца но като гледам и той нищо не е направил по нея, също така е пропуснал да каже че и предницата е за ремонт. Който я гледа да я купува да знае че я е купил за 400лв преди 3 месеца сега се опитва и пари да направи без грам да е ремонтирал нещо по нея.

 

mecho_klecho значи цената изведнъж падна от от 600 на 200 лв. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен любимите обяви са ми където някой продава нещо, а като искаш повече информация или да го купиш се размотава и неиска да ти го продаде :mrgreen:

 

 

пп. макс.... какво стана с мнението ти?? що го изтри??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, Павка!

Тва да си триеш мненията са детински истории!

 

 

незнам на кой викаш Павка ама максрпм се казва Сашо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че някои тук не знаят за каква обява става въпрос :| Не е ли малко тъпо да стои тема във Форума в която като четеш дори да не ти става ясно за какво иде реч :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че някои тук не знаят за каква обява става въпрос :| Не е ли малко тъпо да стои тема във Форума в която като четеш дори да не ти става ясно за какво иде реч :roll:

 

PETYO ето за тази обява става въпрос ... макар че максрпм си изтри мнението .. аз пак ще сложа обявата за да не се губи смисъла на темата ..

http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmen ... f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.