Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да взема да се похваля .


The Best Forman

Recommended Posts

От доста време подмятам из къщи едни пластмасови джобове за вратите от Голф 2 и вчера ги хванах , поизрязах излишната пластмаса и сътворих ей това за баба

 

Jobove.jpg

 

След тапициране на кутийте за колоните се получи ей това

 

Jobove1.jpg

 

Утре ще пръсна пластмасата в кафяво и вече ще си имам джобчета за дребни боклучета , които да ми подрънкват , а колоните ми няма да стоят като подхвърлени на вратите :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jobove2.jpg

 

Ето го и крайния резултат и нов метод за боядисване на пластмаса :mrgreen:

Понеже нямаше този цвят шпрей си взех някаква боя за огради , разредих я според указанията и нацапах с валяче и двете пластмаси , но слоя се оказа твърде дебел , а и блажната боя съхне доста по - трудно ... взех един парцал напоен обилно с кореселин и реших да избърша боята , но без да искам оцветих по тоз начин повърхностния слой т.е. релефа на пластмасата си остана , но оцветена в кафяво и след 2 часа на 100 градуса във фурната излвзе това :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уеуееее, Гена кви само си ги натворил, а не мен ми се смееше за коларските болтове с които закрепих счупеното огледало :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.