Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пистов ремък за AEF с климатик


Spidercho

Recommended Posts

Леко тъп въпрос, ама пробва ли в Еуратек? :roll: Ако го няма при тях, поне ще можеш да си поръчаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с този Еуратек. 100% има магазини, където, ако го поръчаш ще ти го доставят и то на по-сносна цена. Например Аутоплюс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с този Еуратек.

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Чи кво му е на магазина бе... Гогата просто информира за място където 100% ще има въпросната част ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с този Еуратек. 100% има магазини, където, ако го поръчаш ще ти го доставят и то на по-сносна цена. Например Аутоплюс.

 

Колега,

Магазини бол! Със сигурност ще намериш магазин от където да можеш да си купиш въпросния ремък. От друга страна не разбирам защо да не питаш официалния вносител! В крайна сметка като търсиш да си купиш банани не влизаш в магазин за електроуреди, нали?

Поздрави

 

PS: Не защитавам нито ЕТ, нито който и да е друг. Но не ми харесва тоталното отричане на нещо БЕЗ аргументи! Кажи че цената там е висока, че се чака - ОК. Но просто ей така - нИ мЪ кефи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с този Еуратек. 100% има магазини, където, ако го поръчаш ще ти го доставят и то на по-сносна цена. Например Аутоплюс.

 

 

Добре де, спирам :mrgreen: . Не съм им рекламно лице, ама все си мисля, че е добре "вода да се пие от извора". Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако още не си го намерил, на Симеоновско шосе, няколко стотин метра след кръстовището за Дианабад, в посока околовръстното, в дясно има магазин/автоцентър Валволин(има големи байраци и реклами, ще го видиш), та освен валволин там продават продукти Гейц(GATES - голям американски производител на каучукови изделия - ремъци, маркучи, маншони). Имат доста богата гама продукти на склад, там съм намирал дефицитно ремъци, които ги няма по магазините за авточасти. Вярно по-скъпо е, ама поне изглеждат истински, а и като няма другаде такъв ремък ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят е GATES-струваше 25лв. от Пловдив не знам точно от къде,защото от сервиза го поръчаха.Наблягай че е с климатик, защото първо изпратиха по-къс и трябваше пак да се обаждат и да поръчват друг ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят е GATES-струваше 25лв. от Пловдив не знам точно от къде,защото от сервиза го поръчаха.Наблягай че е с климатик, защото първо изпратиха по-къс и трябваше пак да се обаждат и да поръчват друг ;)

Да, вече ми връчиха един по-къс, независимо, че казах за климатика. Трима майстори търсят и не са намерили досега. Всички много се вайкат и ме карат да я продавам. Не можах да намеря и вътрешен кормилен накрайник.

Засега продължавам да съм оптимист за тази кола, въпреки масовото отрицателно отношение у приятелите ми и майсторите.

Даде ми около 5.7 разход в София :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако още не си го намерил, на Симеоновско шосе, няколко стотин метра след кръстовището за Дианабад, в посока околовръстното, в дясно има магазин/автоцентър Валволин(има големи байраци и реклами, ще го видиш), та освен валволин там продават продукти Гейц(GATES - голям американски производител на каучукови изделия - ремъци, маркучи, маншони). Имат доста богата гама продукти на склад, там съм намирал дефицитно ремъци, които ги няма по магазините за авточасти. Вярно по-скъпо е, ама поне изглеждат истински, а и като няма другаде такъв ремък ....

Ще звъня в Еуротек и ще мина и през където ми каза.

Аре, ще ти дам да ми я покараш :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде си? Да ти потърся този ремък и ако искаш да ти го пратя по куриер? Работя в авто части и накрайник ще ти намеря само пиши ако искаш, всичко има споко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде си? Да ти потърся този ремък и ако искаш да ти го пратя по куриер? Работя в авто части и накрайник ще ти намеря само пиши ако искаш, всичко има споко ;)

От София. Дай GSM да ти звънна и да говорим. Моят е 0898470101 Милко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, не можеш да ме убедиш , че в цяла София си търсил и не си намерил :?

Ще се опитам днес да го потърся, като ми остане малко време. Дай ми за всеки случай данните на твоя ремък , да не изкарам и аз този късия за без климатика. Пиши ако искаш на ЛС.

 

И моята е с климатик, но е бензинова, видях се у зор докато намеря пистовия ремък, но го намерих цената му обаче е 27лв. :( а рамера му е 2080 :o 5 канален, а за без климатик-а е 1630 (приблизително не помня точно) и е 4 канален :?

 

EDIT: Колегата казва, че в 90% от случаите в Италия слагат климатика допълнително(не в завода производител ,а на по-късен етап) тъй, че после слагат други шайби, други ремъци каквото стане и каквото им попадне :? Така, че ремъка не е невъзможно а намериш, защото е сложен някакъв съществуващ и сериино произвеждан такъв. Решението е сваляш ремъка, сваляш му размерите и търсиш новия ремък или най-добре сваляш ремъка и отиваш с него по магазините и възможността да го намериш е много голяма :D . Свали ремъка колега и бягай в магазина със стария!!!

Надявам се да съм ти бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във всеки магазин за авточасти на wolkswagen защото моторите са еднакви и струва 22 лв.

Е хубаво, ама колко точно мм? Климатикът обърква спецовете.

Ще я оставя на един майстор да ходи с ремъка по магазините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.