Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Оfftopic - Един "велик" българин


Recommended Posts

Вижте какви ги е наговорил този "велик" човек Христо Стоичков. >>> http://www.gol.bg/article.php?id=20082 .

Жал ми става за подобни хора. Чудя се как този страдащ от умствен недоимък див селяндур има наглостта да каже подобни неща - България като държава не му е дала ни що и Пенев станал треньор покрай него и отбора от `94 година. И изобщо цялото му арогантно поведение ме изкарва извън нерви.

П.П. Съжалявам, ама просто не се сдържах. Модератора ако счете за нужно да изтрие темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наш Ицо е взел да се самозабравя ... това е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прякора му не трябва да е Камата ... а Каймата ... защото в главата му има само кайма ... но никакъв мозък ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както имаше една приказка:Роди се талант-умря надежда!

 

Ицо е безпорен талант-страхотен футболист-но като треньор поне за сега ще си остане само с надеждата!А с такова мислене-няма да прокопса(лично мое мнение)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма грешка че се захвана да става треньор.... аз успял футболист и успял треньор едновременно не познавам. все пак Ицо има големи успехи, за да има успехи като треньор трябва да трупа опит и знания а в тая празна глава какво може де влезне не знам. И все пак Ицо си е Ицо както например Слави си е Слави, ако нямат изцепки никой нямаше да ги гледа, да ги коментира и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МнениеПуснато на: Съб Юли 28, 2007 12:21 pm Заглавие:

Голяма грешка че се захвана да става треньор.... аз успял футболист и успял треньор едновременно не познавам. все пак Ицо има големи успехи, за да има успехи като треньор трябва да трупа опит и знания а в тая празна глава какво може де влезне не знам. И все пак Ицо си е Ицо както например Слави си е Слави, ако нямат изцепки никой нямаше да ги гледа, да ги коментира и т.н.

 

Абе има ама не и в България. А и скоро едва ли ще има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен Стоичков е разглезено бивше футболно величие. След като преди време, след един мач на националния отбор, го видях с очите си да отказва автограф на детенце в инвалидна количка по изключително груб, даже гнусен начин съвсем ми падна в очите. Да си стои в Испания и да си се радва на парите,май само те го топлят и няма с кой 2 приказки да си каже, нали всички останали са му под нивото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да очакваш от такъв човек. Както казваше дядо ми: Двадесет и две празни глави ритат една топка, пълна с въздух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е луд тоя дето изяжда баницата а тоя дето му я дава! В неговото поколение имаше още една супер нагла личност - Чивовото. Той дори си позволи да заяви на целия български народ да духа супата! Но какво може да се очаква от група нискообразовани "селяндури"!?!?!?! Някои хора решиха че като може да рита добре става и за треньор. Е, да ама не, както казваше Петко Бучаров. За треньор освен усет за играта се иска и АКЪЛ!

Айде стига по темата че ми е противно дори да коментирам тия образи...

 

PS: За N+1ви път да уточня! "Селяндур" за мен не е човек от провинцията, а прост, ниско интелигентен, арогантен и неориентиран субект с високо самочуствие за себе си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.