Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отношението на другите форуми към нас


NightSpirit

Recommended Posts

Момчета!

 

Поразчистих откровено заядливите постове. Конфронтация има достатъчно около нас за да се дерем за щяло и нещяло! Моля за по-колегиално отношение и придържане към темата.

 

Поздрави и умната :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR:

Koko,

ще трия всичко което предизвиква кавги без значение на кого е! Не виждам смисъл да трия повече постовете на един или друг. Затова чистя твоя и този на Max. Ако темата продължи в този тон просто ще я заключа и ще реша проблема. Ама хич не ми се иска да се стига до там :cry: Затова още веднъж ви моля да се придържате към добрия тон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ikonoma положението при ладата е друго, дядо ми има жигула комби която също не е пипнал грам от 3-4години, всичко и чука тропа и скърца, през дупките по нивите я кара с 40-50 на път със 80-90 без да му пука, мъкне постоянно ремаркето пълно с нещо, и мога да кажа че е по-здрава от шкодата просто не ми харесва лада да карам. Не се чувствам у дома си в нея, некомфортно ми е

Няма тропане и скърцане. Аз такава кола не мога да карам. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 на 50 са критиките и положителните отзиви за Шкодата в Пежо форума.Така че не е толкова трагично положението.Естествено е в форума на Пежо да има повече положителни неща за ведомстената им марка.И в този форум е така.Ако пуснем същата тема тук, пак 50 на 50 ще са отзивите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен проблема е в това, че всеки отъждествява колата със себе си. Тя е неговият избор. А понеже българина смята винаги себе си за по-умен от останалите, то следва, че той винаги прави най-добрия избор. Следователно всеки друг избор е лош. Ако някой разсъждава по различен начин значи е глупав. Проблемът е психологически. Имаше в тази тема мнение, че всяка марка и модел си има предимства и недостатъци и аз го споделям напълно. Просто всеки си има предпочитания и си прави собствената сметка. Трябва да се научим да уважаваме чуждото мнение и да си задаваме въпроса, защо другия е постъпил различно от нас. При такова отношение току виж сме научили нещо ново и повече хора започнали да ходят по-усмихнати по улиците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.