Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко добри новини


Recommended Posts

Последното което прочетох в едно мое любимо списание е:

"През настоящата и следващата година Еуратек ООД продължава да развива своята продажбено-сервизна дейност. През 2008г. ще започне изграждането на нов комплекс в София на площ от 20 000 кв м. Вече е изграден новият централен склад за резервни части на площ от 1300 кв м. Предстои изграждането и на нови комплекси в градовете Русе, Хасково, Плевен."

 

smile170

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile152 smile185 smile159

 

Трябва си! То вече всяка втора кола по улицата е Шкода, а сервизите са малко. Хубаво е да разширяват дейността. Получават плюсче в бележника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А знае ли се къде ще е втория комплекс? Аз знам, че в момента строят нещо в Орландовци м/у ТЕЦ-а и гробищата, и се чудя това склада ли ще бъде или комплекса, или и двете :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то остава и в Орландовци да го направят и ще е супер. Нали Надежда е много близо, ами и новия да го цапнат в Орландовци... По-близо ми е да ида до Варна за сервиз, хем докато оправят колата ще пием бира с колегите. То е ясно, че няма как да е на жълтите павета, ама поне като има в тежкия северен край на София (Надежда) да направят сега да е удобно и за тези, които живеем по на юг. Примерно Младост би бил доста добър вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А знае ли се къде ще е втория комплекс? Аз знам, че в момента строят нещо в Орландовци м/у ТЕЦ-а и гробищата, и се чудя това склада ли ще бъде или комплекса, или и двете :roll: .

 

По-логичното за мен е там да е склад-а. Защото ако има друг голям център е по-добре да е в източната част на града.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.