Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ключалка


jethro

Recommended Posts

Здравейте,имам следния проблем,

Не може да си отключвам вратата на Фабията.Ключът просто се върти в ключалката на 360 градуса и не я отключва.Някой имал ли е подобен проблем и как да се справя с положението,дали е счупена и дали ще ми излезе по евтино ако не я правя,ами да и сложа централно....благодаря на всеки който даде съвет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пo евтино няма да ти излезне защото централното на фабията е заедно с машинките и ключалките. Няма да стане като на по старите коли да се купят машинки за по 5лв бройката и да ги прикрепиш към механизма ти.

 

Според мен разглоби си самата ключалка или я занеси при ключар и да ти я оправи ако е нещо дребно, другата опция ти е да търсиш по автоморга от някоя подобна кола......тогава обаче шоф. врата ще ти е с един ключ а багажника и другата с 2ри :(

 

 

изключвам опцията ЕТ защото ако ти се даваха толко пари за нова ключалка от там отдавна щеше да си си купил а не да пишеш тука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.