Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

120 със 15


Recommended Posts

Вчера беше забелязана жълта 120ка на Ботев да прави обратен завои 1 пряка след Симеон . Да си признава собственика.

 

 

Отличителни белези : клата беше с 15 цола ламаринени джанти и с лепенка на клуба в горния десен краи на задният прозорец

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера беше забелязана жълта 120ка на Ботев да прави обратен завои 1 пряка след Симеон . Да си признава собственика.

 

 

Отличителни белези : клата беше с 15 цола ламаринени джанти и с лепенка на клуба в горния десен краи на задният прозорец

 

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=5347 - те тука има цела тема. Не, че е лощо да шуснеш нова :mrgreen:

 

П.П. Искам да видя тея ламаринени джанти!!!! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коце, не се казва "ламаринени", а "стоманени" ;) . Ламарината е съвсем друга бира и за джанти не става :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Между другото, все още чакам клипчетата с колата, които ми обеща тогава! Голем си несериозник...

...За дървените джанти не се майтапя - бяха на кола от 192х година и колата си вървеше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OFF T. 1

мамо с какви простотии се занимавате smile161

 

OFF T. 2

zloQQ - откакто съм във форума се чудя - какво точно е значението на zlo-то в ника ти. Та аз досега веднъж не съм те видял да си зъл :lol:

 

OFF T. 3

malkiq - отърви се от тоя комплекс, че си малък най-накрая. Никой според мен не те яде заради това. Пиши си, отстоявай си твоето, ма не се дърляй с хората.

 

П.П. Ей, роден съм майко за модератор (и пиша като такъв) ама хората не ме оценяват :mrgreen:

Не ми обръщайте внимание - и мене ме е налегнала жегата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малий.... Тая тема съм я пропуснал. Та сега ще наваксам като лееекичко ви позатрия конфронтацията.

 

Освен това има тема "Ти ли беше" която е закачена отгоре за да не се отварят други подобни!

 

В този ред на мисли ще взема да заключа тая и след това да я поочистя от плявата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.