Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

мойта легна болна...


vloo

Recommended Posts

здравейте...искам да ви се оплача как за една седмица гаден вирус разби здравето на моята мила колица...след като съединителя сдаде багажа и плаче за смяна се оказа явно че се е счупил сегмент/и и сега ми духа яко компресия в маслото...и то лети и половината ми двигател е в масло... и като към това прибавим липсата на ток по повечето уреди става много зле...а пък и сервото взе да съска което предполагам не е кой знае колко страшно...и най-лошото няма достатъчно средства...

а сега да питам при смяна на сегменти може ли да се сменят само те и гарнитурата и пръстените и да очаквам да издържат известно време докато се опарича за комплект ризи бутала и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че можеш да смениш само цегментите :D Прегледай хубаво ризите като я отвориш дали някоя не е надрана, виж пистонните болтове да не хляпчат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го отвориш ще трябва да решиш кво точно да сменяш (освен съединителя). Като вариант и то онтосително евтин спрямо чисто нови ризи, бутала и сегменти е покупката на двигател втора ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е не за сега ще си сменя самос егфментите за един 300 км път ми трябва и така...съединитяля ще го измисля по натам данос тигна докъдето съм тръгнал...ако някой може да ми услужи с динамометричен ключ и скоба за сегменти и евентуално прав инструмент за измерване на просвета на ризите...ще съм много благодарен...и някой съвет няма да откажа...и даже ще благодаря много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.