Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

КЛИМАТИК


vasil

Recommended Posts

ЗДРАВЕЙТЕ ПАК. ТАКА И ТАКА СЪМ ТРЪГНАЛ ДА ПИТАМ :lol: ПОНЯКОГА ,ОБИКНОВЕНО СЛЕД КАТО Е РАБОТИЛ ПОНЕ ЕДИН ЧАС , КЛИМАТИКА ИЛИ УПРАВЛЕНИЕТО МУ :roll: РЕШАВАТ ЧЕ МИ Е СТУДЕНО :evil: . ЗАПОЧВА ДА ДУХА ГОРЕЩ ВЪЗДУХ :roll: ОПРВЯМ ГО КАТО ИЗКЛЮЧА ДВИГАТЕЛЯ И СТАРТИРАМ НА НОВО. НЯКАКВИ ИДЕИ ПО ВЪПРОСА

:?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от температурата на която е настроен. При мен подобно нещо се появява рано напролет или късно наесен, когато околната темп. пада под тази, която е настроена за климатика. Климатика поддържа зададената температура, като подава студен или топъл въздух.

За Фабийте (особено преди фейслифта) се говори, че имат проблемен сензор за вътрешната темпертура. По този сензор се осъществява управлението от климатика. Ако е дефектирал, може оттам електрониката да се бърка и да подава топъл въздух. Сензора не е толкова скъп, но са го монтирали на страшно неудобно място и за смяната му се разглобява едва ли не половината табло. Като съвет мога ти препоръчам първо да си провериш компа за грешки е ЕТ или където другаде могат, ако всичко е О.К., отиди на сервиз за диагностика за течове на климатика и евентуално да ти го допълнят.

 

Хайде да спреш да пишеш с главни букви, защото е нета, това означава викане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от температурата на която е настроен. При мен подобно нещо се появява рано напролет или късно наесен, когато околната темп. пада под тази, която е настроена за климатика. Климатика поддържа зададената температура, като подава студен или топъл въздух.

За Фабийте (особено преди фейслифта) се говори, че имат проблемен сензор за вътрешната темпертура. По този сензор се осъществява управлението от климатика. Ако е дефектирал, може оттам електрониката да се бърка и да подава топъл въздух. Сензора не е толкова скъп, но са го монтирали на страшно неудобно място и за смяната му се разглобява едва ли не половината табло. Като съвет мога ти препоръчам първо да си провериш компа за грешки е ЕТ или където другаде могат, ако всичко е О.К., отиди на сервиз за диагностика за течове на климатика и евентуално да ти го допълнят.

 

Хайде да спреш да пишеш с главни букви, защото е нета, това означава викане.

 

на фабиит сензора е под и около копчето на климата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той е там, но аз четох описание в mobile.bg (сега описанията +/- на даден автомобил са ги направили достъпни само за потребителите с пълен достъп, който е платен :( ), че често дефектира и за да се смени се разглобявала средната конзола, иначе няма достъп до него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той е там, но аз четох описание в mobile.bg (сега описанията +/- на даден автомобил са ги направили достъпни само за потребителите с пълен достъп, който е платен :( ), че често дефектира и за да се смени се разглобявала средната конзола, иначе няма достъп до него.

 

Сваля се панела нед него. при смяна на барчето бях разглобил и него даже. Провери си филтъра. При мен при задръстен филтър системата за вътрешна циркулация изключваше след изветно време на работа и климата не бачкаше перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Хайде да спреш да пишеш с главни букви, защото е нета, това означава викане.

 

Не съм имал идеята да викам на някого. Просто не съм го знаел :oops:

почвам да пиша с мъъънички буквички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.