Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Регистрация в КАТ с пълномощник


Хашек

Recommended Posts

Внимавайте на кого си оставяте колата за регистрация в КАТ, ако сте решили да използвате пълномощник.

 

Масово се изрязват катализатори и се продават на прекупвачи на цени между 40 и 60лв :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за ония бандички на Нестор и Наско, аз мислих доста, но точно затова не си оставих новата кола да ми я пререгистрират - докато им оставиш ключовете и колата могат спокойно да си направят копие на ключовете, за запишат спокойно честотата на алармата и после да я откаднат колата като ти знаят и адреса. Може да има и честни бандити, ама който сам се пази и Господ го пази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз говоря за катализатори, а не за Нестор или там който и да е. Освен това аз като си купя нова кола, обикновено я застраховам и знаеш ли колко ме боли малкия Хашек за тоз дето копирал ключове и честоти на аларми?

 

Затова предпочитам не господ, а ДЗИ да ме пази :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък не карам коли с катализатори, така че - нека режат! smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз говоря за катализатори, а не за Нестор или там който и да е. Освен това аз като си купя нова кола, обикновено я застраховам и знаеш ли колко ме боли малкия Хашек за тоз дето копирал ключове и честоти на аларми?

 

Затова предпочитам не господ, а ДЗИ да ме пази :mrgreen:

 

аз пък защо знам че първо трябва да е регистрираш и после могат да ти я застраховат?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз говоря за катализатори, а не за Нестор или там който и да е. Освен това аз като си купя нова кола, обикновено я застраховам и знаеш ли колко ме боли малкия Хашек за тоз дето копирал ключове и честоти на аларми?

 

 

Така е , но докато застрахователя ти плати за колата ще мааш пеша два до четири месеца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
Колега, аз говоря за катализатори, а не за Нестор или там който и да е. Освен това аз като си купя нова кола, обикновено я застраховам и знаеш ли колко ме боли малкия Хашек за тоз дето копирал ключове и честоти на аларми?

 

 

Така е , но докато застрахователя ти плати за колата ще мааш пеша два до четири месеца

Пиши го минимум 6!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То беше ясно, че има гнила работа като навсякъде в бг. То на кого да се довериш освен на проверени хора от форума.. Не е зле да вземе да има малко по-голям контрол на списващите тука..., че много станахме - лошо няма де...

;)

А то - сигурно не само катализатори, може и лагери да се сменят дори примерно - кой каквото му трябва... баси... бетер циганите дето връщат кабели на енергото.... :x

Мерси на Хашек за предупреждението..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз говоря за катализатори, а не за Нестор или там който и да е. Освен това аз като си купя нова кола, обикновено я застраховам и знаеш ли колко ме боли малкия Хашек за тоз дето копирал ключове и честоти на аларми?

 

Затова предпочитам не господ, а ДЗИ да ме пази :mrgreen:

 

аз пък защо знам че първо трябва да е регистрираш и после могат да ти я застраховат?!

 

Може всякак поне в Булинс и само по номер шаси без никакви номера може да се застраховаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За регистрация на автомобил е нужна само гражданска отговорност, докато каско можеш да направиш и преди да си регистрирал колата в КАТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.