Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скоби за маркуч


Recommended Posts

Здравейте,

 

Тъй-като колата ми е изцяло разглобена и предстои сглобяване, ми се иска да сложа нови скоби на всички маркучи. За съжаление скобите които се продават масово са боклуци... някой има ли идея откъде могат да се намерят качествени скоби?

Също така някой има ли идея какви скоби/съединения да ползвам за маслени маркучи, предвид високото налягане?

 

Мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше в русе да ти кажа къде има, най интересното е че в магазин за части за трактори продават само немски скоби, които наистина са добри, но и цената им е двойна, и маркучи семперит и само хубави неща :) .

 

Та мисълта ми беше да се огледаш и по такива магазини - не само за авточасти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да не забравя ще се отбия през завода/магазина на FESTO покрай който минавам всеки ден. Ходил съм там и знам че имат качествено гумени съединения и за вода, масло , бенз и тн ще поогледам дали има скоби и ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

минах днес през магазина на Фесто ама те отварят 30 мин по късно отколкото аз започвам работа. Разпитах охраната и ми казаха че предлагат всякакви крепежни елементи и мъркучи за хидравлични течности под голямо налягане.

 

Ако не съм на работа някой ден ще мина пак ..... но кога ще е тоя ден идея си нямам :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При арменеца на хладилника има скоби немски доста дебели по 75 ст.

Вчера купих да сменя на маркуча от бенз. помпа до карба и съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Арменеца го знаеш. В квартал Хладилника на ул. Сребърна до Бош. Като караш по сребърна 50 метра преди кръстовището с бул Черни връх. Пише авточасти за лада москвич и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мястото за което говотря аз http://bgmaps.com/map.asp?sid=f6217b051 ... p66_29.y=2

 

там съм пазарувал няколко пъти някакви гумени съединения за медицинска апаратура на която всяко движение се осигурява от компресор и въздух под налягане. За тази цел са им идеяални продуктите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.