Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Варна блокирана от селяндури


Хашек

Recommended Posts

И с румънците ще свикнете, как се спира на завой и се прави пикник там :) или в кръгово движение спира излиза от колата и почва да се протяга. В метро отваря нещото за ядене - пробва и ако не му хареса минава на следващото и така докато си избере smile183

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В метро отваря нещото за ядене - пробва и ако не му хареса минава на следващото и така докато си избере smile183

:mrgreen: е това е много яко .Баси мизерниците , може да имат по-висок стандарт от нас, но са си като мангалите. Ей няма отървия първо бяха виетнамците (80-те) години, после не знам кои си, сега румунците.Постоянно ни нападат някакви напасти. Е сега ги разбирам западно-европейците що мрънкат :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси мизерниците , може да имат по-висок стандарт от нас, но са си като мангалите.

 

Какво като.... те тия са държавата с най-много мангали в Европа аз не знам при тях дали има изобщо чисти румънци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси мизерниците , може да имат по-висок стандарт от нас, но са си като мангалите.

 

Какво като.... те тия са държавата с най-много мангали в Европа аз не знам при тях дали има изобщо чисти румънци.

 

Има някаква малка част чисти румънци ... но е малка ... а другата страна сами може да се усети каква е ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните двама, моля въздържайте се от подобни определения. Тук не е форум на феновете на Жириновски, та да даваме определения кой е мангал и кой евреин!

 

Освен това, колкото и да ви е гадно, румънците са ПЪТИ по-възпитани, по-културни и по-благи хора от нас. Да не говорим, че и сравнение не може да става за владеенето на чужди езици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това, колкото и да ви е гадно, румънците са ПЪТИ по-възпитани, по-културни и по-благи хора от нас. Да не говорим, че и сравнение не може да става за владеенето на чужди езици.

 

=D> :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината Хашек е много прав, но както е по цял свят и те имат своите си "Бай Ганьовци" които ходят ПО света и ги излагат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам София от какво е блокирана, ама елате вижте във Варна що селяндур приижда всеки ден. Става страшно по улиците. Вечерта заведенията по плажа са препълнени с олигофрени, които ядат и пият като невидели, плажовете са пълни с всякаква сволоч и въобще... искам да е зима!... Проблемът е, че на бай "сеуянин с коуеуо" и зимата му харесва да стои във Вн...
Гррррр..... по - леко с обидите!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните двама, моля въздържайте се от подобни определения. Тук не е форум на феновете на Жириновски, та да даваме определения кой е мангал и кой евреин!

 

Освен това, колкото и да ви е гадно, румънците са ПЪТИ по-възпитани, по-културни и по-благи хора от нас. Да не говорим, че и сравнение не може да става за владеенето на чужди езици.

 

Първо не смятам да се заяждам но циганин е определение за етническа принадлежност.... докато не знам какво е селяндур, съмнявам се да го има в речника и по-добре ти се въздържай от тези определения. понеже темата е твоя почваш да си противоречиш, според мен еврейн не е обида за разлика от селяндур, и какно сам казваш едва ли е това форума в който да даваме определения.

а и тука си изказаха достатъчно мнения за простотията на румънците така че не знам защо скочиха пък сега всички да ги защитават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това, колкото и да ви е гадно, румънците са ПЪТИ по-възпитани, по-културни и по-благи хора от нас. Да не говорим, че и сравнение не може да става за владеенето на чужди езици.

 

Тук не мога да се съглася. Може би в Русе идват по изпаднали румънци но аз съм отвратен от тях и не смятам да ги коментирам. Колкото за селяндурите във Варна в понеделник бях там, какво да кажа седя си първа кола за ляв завой и по едно време от дясно хоп двама застават пред мен. Колите бяха с варненски регистрации. И това не един или два пъти. Забелязвам обаче че и В Русе това започва да се практикува от хора с регистрации СА. Поздрави. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и по-добре ти се въздържай от тези определения. ...

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Някой се обиди на "селяндур" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и по-добре ти се въздържай от тези определения. ...

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Някой се обиди на "селяндур" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Хаха, на мен пък най-малко ми дреме какво мислят другите... първо че съм от София, родителите също, и дядоците и бабите ми също, без едната. Такъв аз сред толкова приятели имам само още един. Така че някой дето на автомобила си има регистрация Х например най-малко ме интересува какво мисли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и по-добре ти се въздържай от тези определения. ...

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Някой се обиди на "селяндур" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Хаха, на мен пък най-малко ми дреме какво мислят другите... първо че съм от София, родителите също, и дядоците и бабите ми също, без едната. Такъв аз сред толкова приятели имам само още един. Така че някой дето на автомобила си има регистрация Х например най-малко ме интересува какво мисли.

То няма значение от къде си. :mrgreen:

Селянин=човек от село

Селяндур=простак

Да си от първите е ясно условието, но да си от вторите пречи ли нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селянин=човек от село

Селяндур=простак

Да си от първите е ясно условието, но да си от вторите пречи ли нещо?

 

Ами за мен няма начин някой друг да определя кой е селяндур и кой не. Според мен в даден момент от живата се всички може би сме се държали като селяндури, псували сме, нарушава ли сме законите и още достатъчно на брой неща които в даден момент от живота ни са ни превръщали в простаци. така че според мен идеята на темата трябва да бъде всеи да се замисли за своето поведение и как да сведе до минимум нещата с които по някакъв начин пречи и ощетява другите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата май е за триене вече. Схванах основната идея на Миро, но темата доби съвсем други измерения. Иначе и на мен като наполовина варненец ми е неприятно, че града се пълни лятото с народ, че на плажа трябва или да седнеш на главата на някои или той да ти седне на твоята, че съм принуден по кръчмите да гледам как тълпи от чужденци се напиват до безпамет и тн(в интерес на истината ми е най-неприятно да гледам как съсипаха Морската градина с тези строежи,ама това е тема на друг разговор), но в крайна сметка града печели от туризма и, според мен основно на средствата от него дължи наистина европейския си облик. Поздрави ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото за селяндурите във Варна в понеделник бях там, какво да кажа седя си първа кола за ляв завой и по едно време от дясно хоп двама застават пред мен. Колите бяха с варненски регистрации. И това не един или два пъти. Забелязвам обаче че и В Русе това започва да се практикува от хора с регистрации СА. Поздрави. smile159

Това е редовна практика в София, а и аз забелязах че започва да се практикува и във Варна... скоро време и в Русе ще започнат да правят така ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

селяндури румънци или цигани каквито и да ходят по черноморието отиват с 1 торба пари и ги оставят при местните жители. Кой и колкото да руптае че има много народ и му се пречкали като били по заведенията да се замисли че ако ги нямаше тези туристи доста народ ще стой гладен. Масово най-вече по малките курорти единствения приход на местните е 3-4 месеца в лятото когато има много туристи.

Ходил съм зимно време в курорти който лятото са препълнени от туристи и неможах да повярвам на очите си..... обикалях 1 час за да намеря отворено заведение.

 

Мисля че темата е създадена с крайна цел да обиди всички почиващи по черноморието което го оставям без коментар и апелирам към изтриване на темата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еех, Хашек - ти ревеш, че трябва да търпите селяниятя в града си само някакви 3 месеца в годината, а к'во да кажем ние от софето, дето сме принудени да я търпим през останалите 9? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еех, Хашек - ти ревеш, че трябва да търпите селяниятя в града си само някакви 3 месеца в годината, а к'во да кажем ние от софето, дето сме принудени да я търпим през останалите 9? :roll:

 

То вие трябва да търпите първо самите себе си(с най-добри чувства го казвам)!

 

Сега като бях в СФ-имаше 2ма кореняци-който първо на всяка втора дума ме батосваха(бате,батка)!Това превзетото батка да го чувам на всяка втора дума-направо smile122

2-единият беше облечен със сини дънки-бяло,кафява риза и маратонки AIR Jordan-тръгна да ми дава тон как да се обличам!

Смях в залата!!! smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ще се позволя да заключа тази тема.

Не мисля че от нея ще излезе нещо положително.

Всички продължаваме да се държим глупаво и да се обиждаме едни други. Не знам защо, но и не мисля че някога ще престане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.