Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Варна блокирана от селяндури


Хашек

Recommended Posts

Не знам София от какво е блокирана, ама елате вижте във Варна що селяндур приижда всеки ден. Става страшно по улиците. Вечерта заведенията по плажа са препълнени с олигофрени, които ядат и пият като невидели, плажовете са пълни с всякаква сволоч и въобще... искам да е зима!... Проблемът е, че на бай "сеуянин с коуеуо" и зимата му харесва да стои във Вн...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Миро така е май френд.

Във Варна на всички ни харесва и сигурно и аз ще се отбия до края на сезона да попиянствам малко.

Ама нека и вие варненци да видите на нас какво ни е като града се задръсти с голфове с неизвестни регистрации. с тая разлика че във Варна селяните си отиват с парите а тука идват...с бурканчета с паприкаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна е така лятото, а в София - целогодишно.

 

Да де, само дето в момента повечето "софианци" са по родните си места или по морето и е рахат в столицата :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам какъв рахат е, но онзи ден от Дианабад до Семинарията по Симеоновско (2-3км) - 45мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами съдя по факта, че без проблем си намирам място за паркиране пред нас.Само в отпускарския сезон и уикендите ми се случва това щастие :mrgreen: А сигурно се сещаш около БНТ какъв ад е обикновено, та затова казвам, че е рахат :D . Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам какъв рахат е, но онзи ден от Дианабад до Семинарията по Симеоновско (2-3км) - 45мин.

 

Това е било сигурно заради европейското първенство :evil:

иначе сега трябва да отида до междунродния банков институт, там хората ми казаха, че ще направят компромис и ще ме изчакат до 12 (!!!!!!!) защото иначе си тръгвали по-рано заради жегите..... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам какъв рахат е, но онзи ден от Дианабад до Семинарията по Симеоновско (2-3км) - 45мин.

 

Това е било сигурно заради европейското първенство :evil:

иначе сега трябва да отида до междунродния банков институт, там хората ми казаха, че ще направят компромис и ще ме изчакат до 12 (!!!!!!!) защото иначе си тръгвали по-рано заради жегите..... :oops:

 

По време на Европейското за моя радост (като видях какво е било) се изнесох от София и си карах на спокойствие в разни други градове из татковината \:D/ Това беше предната седмица. Просто задръстването тръгваше от малко след басейна до кръстовището на Семинарията.

 

 

Я казвай къде да подам CV за работа в този Банков институт - искам и аз да работя до 12 smile010

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я казвай къде да подам CV за работа в този Банков институт - искам и аз да работя до 12 smile010

 

До 12 е има човек заради мен... иначе си тръгват по-рано :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас е наистина ... аз нали точно тогава пътувах ... станах рано рано и в 5 часа пътувах .. за да избегна трафика .. иначе беше някакъв ад на връщане .. в неделя ..

 

П.П: В Асеновград движението си е едно и също винаги през пролетта , лятото , есента и зимата ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам във Варна, ама в София мамата си трака като вземат да прииждат едни с регистации.....- направо става ужас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам във Варна, ама в София мамата си трака като вземат да прииждат едни с регистации РК, Х, Е, СМ, КН - направо става ужас от тия диви селяндури!!!

 

Абе незнам-аз по-миналата седмица като идвах нямаше хора в Сф-явно всички към Бн и Бс ходят!В Софето вечер отивам по клубовете-Шугър-празно,Соло-празно,Енигма-празно,Брилянтин-фул макс-само с резервация,Планет-няма хора-решението беше Червило и купона беше на ниво!

Докато тук във Златни,Слънчев,Обзор,Несебър-много челяд много нещо!

Аз този weekend бях във Варна и после на Албена-Албена сравнително няма хора-тихо спокойно-поне за МЕН-ама аверите все се оплакват няма работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова пък в Русе е иделно спокойно и красиво, стига да имаш климатик в вас и в колата... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е в софия в момента е малко празно, но като дойде септември.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спазвайте добрия тон и не започвайте отново с глупавото разделение. И без това сме твърде малко за да се цепим по райони и какви ли не други признаци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спазвайте добрия тон и не започвайте отново с глупавото разделение. И без това сме твърде малко за да се цепим по райони и какви ли не други признаци.
:smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да се жалваааааам :evil:

 

Искам утре като се събудя сутринта и да не видя нито една кола с регистрация .... по улиците. Въпросните шофьори образуват задръствания (в оригинал ги образуват зорлян!) и се побърквам като ги гледам как или спят и карат, или карат, ама не знаят къде отиват :oops: :evil: ...

 

Да не говорим за румънските тАпанари :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам София от какво е блокирана, ама елате вижте във Варна що селяндур приижда всеки ден. Става страшно по улиците. Вечерта заведенията по плажа са препълнени с олигофрени, които ядат и пият като невидели, плажовете са пълни с всякаква сволоч и въобще... искам да е зима!... Проблемът е, че на бай "сеуянин с коуеуо" и зимата му харесва да стои във Вн...

 

Мдаа! Добре, че минах тази година по-рано през Варна, та мидичките и бирата бяха хубави и консумирани на спокойствие с теб, Роската и Владо! Пък и места за паркиране намерихме ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне има един плюс за местните, става въпрос за морето - че тия дето ходят там все пак оставят доста пари. Пък за 2-3 месеца в годината мисля че се трае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм от Варна , но вече 5 години уча и работя в София... последния път като си тръгвах от Варна по магистралата имаше направо само румънски коли !!! Румънците са нападнали черноморието... много по-евтино им е и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.