Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покрив за Октавия


Recommended Posts

Може ли да се намери покрива със предните колонки за Октавия 1,и на каква цена :?:Понеже има една търкаляна и покрива и е укривен,и заслужава ли си да се ремонтира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в мобилето, имаше една-две ударени Октавии за продажба на части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип всичко може да се намери и да се направи, но не съм убеден, че си заслужава. Особено ако мислиш да я правиш за себе си. Във форума има и компетентни технически от мен, но аз не бих ти препоръчал да караш кола въртяна през таван. Един път изкривят ли се тези греди от там колата винаги ще е крива. Може най-големия майстор да я направи, да не си личи грам, но колата си е крива. Я няма да се затваря някоя врата, я друга ще свири.... Просто човешката ръка не може да напасне нещата както го прави робота в завода. Ако ще я правиш за продаване вече е по-друго, но не я вземай за себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.