Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

търся съвет


vloo

Recommended Posts

така да почна от начало...реших най-накрая да сменя напуканото табло с което взех колата и също така пукнатото парно...свалих ги и двете смених ги с новите и всичко заспа...но не съвсем...свързах си всички кабеляци(които на тази кола са поне с 10 повече и има сума неизползваеми) и чистачките работеха светлините работеха,парното работеше но само на една степен,а попринцип бачка и на двете...разбутах кабелчетата проверих навън в багажника да не съм сбъркал нещо...и не намерих..като се върнах вътре вече нито чистачките работеха ,нито парното,мигачите (само авариините работеха.) и датчика за маслото спря да свети...

та питането ми е имат ли общо всичките неща и къде да го търся???и също така има един дебел жълт кабел който се намира вън до моторчето за парното който е прясно скъсан и има ли значение той...свързах го но никъъв резултат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жичкаджийските проблеми са най-неприятни и трудни за откриване - разгледай внимателно схемите на тия системи в книгата и ако се окаже, че всичко си свързал правилно ти остава само да измериш с мултицета всеки един съмнителен проводник дали не е прекъснат, като не забравяй да провериш и бушоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами утре ще се постарая да се справя и ако не успея ще съм ти благодарен ако помогнеш...но утре привечер ще се занимавам че днес 4-5 часа на слънце и слънчасах нищо чудно да съм прецакал аз нещо умишлено но без замисъл...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не успееш да се справиш сам или с Виктор, може да дойдеш при мен, ще отворим мойто табло и ще свериш кабелите кой къде е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.