Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Идиоти по пътя!


Recommended Posts

Днес ходих на турнира по пейнтбол в НСА и като се връщах един тъпак кара зад мен направо залепен за бронята ми. Трябва да правя ляв завой и както си правя завоя го гледам тоя нещастник тръгва още в завоя да ме изпреварва от дясно. аз минавам в лява лента за него дясната, но не! тоя пак зад мен на бронята ми. тъкмо тръгвам да се прибирам в дясно и той тръгвав дясно. накрая като мина покрай мен естествено че ме изпревари от дясно му показах среден пръст!

тоя гъз реши че е много велик и започна да ми сече пътя и да ми бие спирачки за да спра или да се ударя в него. накрая стигнахме до седмо РПУ, опитвам се да го изпреваря, но оня ми прави лява-дясна лента! и накрая спрях пред РПУ-то и го гледам дали и той ще спре и ще излезе. Спря на сфетофара на УНСС защото светеше червено и аз тръгнах да излизам от колата да го видя що за бабаит се бара , ама светна зелено и оня отпраши....

нправо останах потресен от наглостта и простотията на тоя шибаняк, който караше някаква КИА и на всичко отгоре возеше жена и дете на задната седалка!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тия с по-новите коли съм забелязъл че никой с по-стара кола не трябва да е пред тях.не знам защо ,ама ги дразни в 95% от случаите. :evil:

така че най добре отбивай ,ако имаш възможност и ги пускай по-бързо към Орландовци :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тия с по-новите коли съм забелязъл че никой с по-стара кола не трябва да е пред тях.не знам защо ,ама ги дразни в 95% от случаите. :evil:

така че най добре отбивай ,ако имаш възможност и ги пускай по-бързо към Орландовци :mrgreen:

 

абе тая КИА не беше кой знае колко нова , но поведението на самия водач ме издразни много. На всичко отгоре вози жена и ДЕТЕ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тия с по-новите коли съм забелязъл че никой с по-стара кола не трябва да е пред тях.не знам защо ,ама ги дразни в 95% от случаите. :evil:

така че най добре отбивай ,ако имаш възможност и ги пускай по-бързо към Орландовци :mrgreen:

 

абе тая КИА не беше кой знае колко нова , но поведението на самия водач ме издразни много. На всичко отгоре вози жена и ДЕТЕ!!!

 

затова и още дълго няма да се оправим, и аз съм виждал много идиоти дето дават примери на децата си как можеш да се правиш на простак и олигофрен на пътя. а и да ви кажа.... понякога искам да си карам старата Нива, един приятел така сумати нови коли изпотроши дето му се лепкат, на всичкото отгоре той е и с ролбари така че разни такива кия мия стават.... на пихтия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да беше скочил на спирачките както ти кара на 1 метър от бронията и после ще има да се скубе косата...... подобни хора има много ама някой ден няма да съм на кеф и като някой подобен ми се е лепнал отзад ще ми изклати половината кола ама после ще трябва да си я купи.

 

аз вече не се учудвам от нищо. един скорошен пример: на околовръсното където е казичене като се тръгне към магистрала тракия има едно възвишение и стеснение на пътя , там винаги има полицай ама въпросната вечер не е имало :roll: >>> въпросния дебил който караше при това възвишение и стеснение на пътя навлиза в насрещното без изобщо да се усети. кара към 2км или там колкото са докато се усеща че отбивката за влизане в софия която трябва да му е в дясно я няма и стопля че на нейно място има в ляво където трябва да има мантинела и че тази отбивка е е точно преди карулката на магистралата:(

 

вече нищо не може да ме учуди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По случая с идиотие -какво ми се случи вчера :

Вчера около 23:30 карам по Е79 и всичко изглежда напълно нормално.

Шофьорите като,че ли вече ги бе отпуснала жегата и се държаха що годе добре на пътя.

Ситуацията е следната - на около 2-3 КМ от Монтана се намирам пред мен дълъг и голям тир бавно движещ се по стръмен склон надолу.Настъпвам буса (WV Transporter) като стрелката стига до 120 КМ/h .. направих маневрата и започвам полеко да намалям като нещеш ли един пълен диот решава че може да се включи в движението от лявата страна излизайки от една от пресечките.Просто го погледнах и прецених,че идиота ще тръгне ... започвам спирачки... връщане на предавки НО БЕЗ да забравям няколко тоння тир зад мен който неможе да спре така... та тъпанара с Голф2 ми пресече пътя и от силният ми клаксун се сви плътно в дясно за да мога да мина но разбира се щеше да е прекалено хубаво да имах възможността да го направя поради факта,че отсреща идваше друг голям и широк тир ! Както и да е съумях да спра на около 3-5 метра от голфа който неимуверно бързо ускори ... свиркал съм поне 1 КМ по него преди да влезем в града... бяха 2ма идиота вътре карах зад тях нарочно на дълги фарове какво ли не правех.. буса бе натоварен и не успях да ги догоня.Чак на кръговоро преди да се влезе в града убиха скоростта защото имаше ченгели. Залепих се плътно зад тях и само чаках да видя на къде ще тръгнат.. но уви не дадоха мигач защото щяй да тръгна след тях. Влезнахме в кръговото и ЗАБЕЛЕЖЕТЕ СЕГА СТАВА ИНТЕРЕСНО ! Тъланара дава десен мигач с който ми показва,че ще влезе в града ! Аз също давам такъв мигач и какво мислите направи същият този *** !?!?! РЪЧНА И ПЪЛЕН ЛЯВ ! ПРОСТО НЕМОЖАХ ДА ПОВЯРВАМ !!! И то пред очите на полицията... заебах го и си продължих по пътя.. Явно шофера беше се уплашил от мойте 58 килограма телесна маса...

ПЪЛНО Е С ВСЯКАКВИ ОЛИГОФРЕНИ !!! ОТВАРЯЙТЕ СИ ОЧИТЕ НА 4 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да беше скочил на спирачките както ти кара на 1 метър от бронията и после ще има да се скубе косата...... подобни хора има много ама някой ден няма да съм на кеф и като някой подобен ми се е лепнал отзад ще ми изклати половината кола ама после ще трябва да си я купи.

 

проблема е че ще ме изцепи от зад ще слезе, ще се сбием, ще дойде КАТ ще му пишат акт за неспазване на дистанция, а после аз трябва да се нося по сервизи и да оправям разбитата задница....

 

по-добрия случай в една Лада НИВА с ролбари и да ги мачкам ей такива селяндури!

 

Аз много се дразня на такива селяци , защото не им стига до акъла че кара в град, има светофари и няма как да мине на червено... и какво най-често се получава - кара газ-газ-газ и на светофара е пред мен... има ли смисъл да се кара така като единственото нещо че се заплашва живота на останалите участници в движението и най-вече на пешеходци и колоездачи?! то е изпитано че по-бързо няма да стгнеш натам за където си тръгнал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не че съм някакъв много опитен шофъор та да давам акъл, но тия кретени няма да ги превъзпитате дори да го хванеш и да го набиеш не че не си го заслужават. Просто някои ден ще прочетете как са се претрепали някъде. Затова повтарям молете се да не изпаднете в ситуация, в която да неможете да направите нищо. Аз наскоро бях в такава и се радвам че се разминах само с радиатор. Тираджият, който ми отне предимството се изплаши повече и от мен, но ако бях се ударил по силно в него голямо чудо че е минал на стоп без да иска и голямо чудо че съжелява. Наблюдавам негативно отношение и в мен и изблици на агресия спрямо такива водачи, които се мислят за голяма работа, но осъзнавам че като го засека затова че ме изпреварил отдясно или нещо такова аз се принизявам на неговото ниво. Това са единствените моменти когато ми липсва камиона който карах. Никои не се вреше в мен. Защо ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
да беше скочил на спирачките както ти кара на 1 метър от бронията и после ще има да се скубе косата...... подобни хора има много ама някой ден няма да съм на кеф и като някой подобен ми се е лепнал отзад ще ми изклати половината кола ама после ще трябва да си я купи.

 

проблема е че ще ме изцепи от зад ще слезе, ще се сбием, ще дойде КАТ ще му пишат акт за неспазване на дистанция, а после аз трябва да се нося по сервизи и да оправям разбитата задница....

 

по-добрия случай в една Лада НИВА с ролбари и да ги мачкам ей такива селяндури!

 

Аз много се дразня на такива селяци , защото не им стига до акъла че кара в град, има светофари и няма как да мине на червено... и какво най-често се получава - кара газ-газ-газ и на светофара е пред мен... има ли смисъл да се кара така като единственото нещо че се заплашва живота на останалите участници в движението и най-вече на пешеходци и колоездачи?! то е изпитано че по-бързо няма да стгнеш натам за където си тръгнал

Спирал съм така с Фаворита пред москвич - на Шкодето - червена боя по номера, Москвич - счупен фар, смачкан и скъсан калник... Изобщо съм доста доволен от броните на Фаворита - при леки удари няма никакви щети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз при удар с около 30-40км/ч в спряла Форд Фиеста, като щети имах само счупен ляв фар, откачена предна броня и съвсем леко изкривен капак.

 

Фиестата беше отзад хлътнала с поне една педя , чак вратата на шофьора се отваряше бая трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е напълно нормално поведение, за "шофьори" бездарници.

Много ясно, че ще ги има такива, след като всеки втори може да си купи книжка и да "шофира" кола.

Нямаме оправия... :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или пък другите се правят че не ги "виждат"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че мигачите започват все по- често да се забравят.

Много мразя да чакам някого на кръстовище, и накрая глупка да завие. Ще минеш сто пъти, но си длъжен да го чакаш. Незнаеш какво е намисли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лечението за тези отворковци, дето се лепят на бронята ти е едно - чукваш леко спирачката и пак даваш газ. Обикновено на 2-3-тия път се усещат или решават, че си бездарен шофьор и се отдалечават. Ма на мен не ми пука какво си мислят, стига да са ми далече от колата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колеги вчера в студентски град един *** безмалко да ме отнесе, а и навсичко отгоре голям нагляр излезе... жалко че не можах да го оплюя в лицето нещастника.

 

Та за какво става на въпрос.

На кръстовище сме, аз съм, карам по път с предмство и съм със абсолютно предимство. Тия от дясно имат СТОП, а тия от ляво пътя са с предимство само при завой на дясно, а аз им се падам десен и трябва да ме изчакат. Както си карам и щях да влизам в кръстовището и добре че намалих малко, един от дясно тръгна да прави ляв завой и да ми сече пътя. набих спирачки и успях да спра, надух клаксона, а тоя миндил спира до мен и ми вика " здрасти и аз съм от Варна ". Аз му казвам че има знак СТОП, на който не спира и ми отнема предиството, а тоя пак ми казва "Казах здрасти бе и аз съм от Варна" и ми се смее и тръгна, а аз направо побеснях и му се изплюх на задния капак понеже оня много бързо тръгна и не можах да събера малко плюнка да я отнесе право в челото мръсното му лайно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

...побеснях и му се изплюх на задния капак понеже оня много бързо тръгна и не можах да събера малко плюнка да я отнесе право в челото мръсното му лайно.

 

 

 

Готино се е получило с капака :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

...побеснях и му се изплюх на задния капак понеже оня много бързо тръгна и не можах да събера малко плюнка да я отнесе право в челото мръсното му лайно.

 

 

 

Готино се е получило с капака :lol:

 

а тоя въпросния мизерник возеше още 3-ма в колата. Тоя беше поне на 50 години и жените, които возеше на по толкова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.