Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 105 TC


Recommended Posts

Честито !

Ако беше направил същата тази галимация с мотор от Фабия щях да те призная :mrgreen: ... тоз мотор от Абарт ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обаче в момента си имам проблеми с карбуратора много е зле и трябва да се прави колата не може да вдигне повече от 6 000 оборота

днес ще се занимавам с него

 

Като гледам е мех. вебер и трябва да храни добре. Проблем ми правеше поплавъка. Сигурен ли си за правилното зацепване на валовете и рег. на клапаните. Тоя мотор трябва да направи около 7000-7500обр. без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво :) маного радва окото :)

Да те питам с какъв фланец си тикнал мотора. Предполагам е такъв като да се монтира ладов мотор на шкода.

А и друго да те питам. На какво разтояние е картера от земята?? Вижда ми се много ниско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! Поздравления на тото за шкодата! Много доборо изпълнение! Не можах да разбера, обаче с какъв двигател е точно, марка ,кубици, коне. Благодаря предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Т мииии smile150 smile183 smile183 smile183 само ме караш да завиждам искам след 2 3 седмици като идвам в хасково да ми направиш едно завоиче става ли а а а а smile163 smile163 smile173

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От някой ДОНОР :) с Р6 навярно ще да са :)

 

С тях колко ще стане мощтността на ЗВЯРА!

 

Евала toto за проекта! smile152 Яко ме изпълва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...
количката ми е в гаража а аз сам на другия край на света в естония сам до началото на април

направо полудявам :evil:

а ако искаш да ми помогнеш за всмукателите изобщо няма да откажа помоща ти :)

ok

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.