Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Механизми за задните стъкла


tanitodi

Recommended Posts

За ел. стъкла ли говориш или за "обикновени"? Като се замисля, май ще е най-добре да звъннеш в Еуратек. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема? Между електрически и ръчни разликата не е голяма, т.е. само едно моторче. Всичко е поправимо (дори и това, което не е поправимо според ЕТ) с малко играчка.

Тук съм писал как се поправя механизма:

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... 6%E8%EB%EE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос и от мен, за да не отварям нова тема. Предното ляво ел.стъкло скърца леко когато се повдига. Когато се спуска стъклото му няма нищо, но при повдигане прискърцва. Понеже съм лаик в това отношение и не обичам много да барам тук и там особено по нова кола, дали да ходя чак на сервиз за такъв дребен проблем или сам да опитам да открия проблема.... и дали е възможно нещо да се е заклещило което при спускане да се притискана но при качване да опира или нещо на моторчето може да му има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно проблема със скърцането. И аз го имам, но на задните стъкла. Незнам от каккво е, но не смятам да го оправям. Не е кой знае какво, но мисля, че не е разработено все още.

Недоумявам, как нова кола ще скърца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно проблема със скърцането. И аз го имам, но на задните стъкла. Незнам от каккво е, но не смятам да го оправям. Не е кой знае какво, но мисля, че не е разработено все още.

Недоумявам, как нова кола ще скърца.

 

33км смятам че вече всичко е разработено.... пък и се появи отскоро.... и мен ме е яд... такива хубави автомобили във всяко отношение, и толкова неприятен общ проблем-скърцане :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загубих му телефона и ще видя след седмица , че не съм в Пловдив.

В кичук Париж, зад ресторант Свети Никола или Николай.

На бул. Академик Петър Динеков е.Има една автомивка-те знаят и ще те упътятл

Горе-долу тук е:http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=4cf34349efd77b2851a2bcd6e9ab292d&ix=24&iy=20

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.