Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос към варненци и не само :)


Recommended Posts

http://uzunka.data.bg/pic/varna_city.png Някой би ли ми отбелязал къде се намира сервиза на Шкода, че ще ходя да ми сменят маслото, и не ми се иска да се лутам много из града. Благодаря предварително.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крум и Яската са на ул. "Карамфил" 23 (или 25, или нещо от сорта) - G4, лесно разпознаваем по жълтите табели гараж

 

Еуратек са на ъгъла на бул. "3-ти март" и бул. "Ян Хунияди" - D2

 

обади се ако остане време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от центъра като тръгнеш, по посока за Владиславово, караш само по тролейният път /мисля, че Варненци така го наричат/, и ще се натъкнеш на голям зелен кръг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От магистралата отбиваш на Летището-минаваш под нея(правиш полу кръг) и вдясно(то има табели-не за Дч и Албена-вляво)Минаваш от страната на автокъщите и караш само направо.

Подминаваш метро,Техномаркет,Сима и стигаш до светофара(2 поред.единия е на Метро и Техномаркета-направо)!

След това като стигнеш 2я светофар си на ляво и само направо докато стигнеш следващия светофар!

После си пак вляво и то ЕТ се вижда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много колеги. От към време ще съм много притеснен и за това едва ли ще звънна. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.