Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ремонт цилиндрова гарнитура


SeVo

Recommended Posts

понеже вече правя главата на шкодата ми за n-ти път... все ми духа гарнитури...последно си мислех,че е от това че съм с глава от 105 /шкодата е 120/ , е сега сложих от 120..., но май не беше от това..

та , въпросът ми е :

на какво разстояние трябва да са повдигнати ризите от челото на блока? /изощо трябва ли?/ абе не може тая кола с 12.5 литра вода да грее кат замаяна и да духа гарнитури! / дори и на моето каране.../ :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в раздел Литература има синята книга - изтегли си я и я прочети. В магазините се продават два размера медни пръстени за под ризите. Ако не ме бърка паметта едните са дебели 0,10 а другите 0.14мм. Прегледай хубаво и в какво състоянеи са леглата за ризите където опират медните пръстени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ризите трябва да са на 0.10 над блока , но ако нямаш уред да го измериш направо си вземи пръстени 0.14 и със сигурност ще изкочат нагоре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.