Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Felicia мост съвместимост !?


Recommended Posts

Здравейте колеги имам едно въпросче и реших да се обърна именно към вас като по-компетентни.

 

Та нещото което ме интересува е :

Съвместим ли е моста на Фелицията с мост на друга кола !? Било то Голф или.. нямам представа и аз какво :? .. !?

Нов струва 400 лева,а ако случайно пасва от нещо като голф ще може със сигурност да се намери на многократно по-ниска цена.

Надявам се на изчерпателен и обощителен отговор.

Благодаря предварително ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи гледай сега. Новия мост на Фелицията е 2 вида - за стария модел и за новия. (разлика в болтовете и новия седи малко по различно) Твоята от кои е? Зарежи ги голфовете, нов мост за Фелиция стар модел е 150-160лв. ;) Принципно може да се заменят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е от новите.

Звънях тук там в София (понеже съм от провинцията) и не успях да намеря на старо или поне не съм търсил на точните места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи колко си отделил за мост да търсим и ние ... явно не си звънял където трябва и кой търсиш - преден или заден т.к. задния мисля , че е еднакъв за всички , а при предния разликата идва от стабилизиращата щанга / дали има или няма отвори за скобите на тампоните /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заден търся и гледам да мога да се впище в 200-250 лева максимум което ще да е добра цена пред чисто нов за 400лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.