Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колко струва поставянето на газова уредба


The Best Forman

Recommended Posts

около 200-300 лв.ако искаш има едни добри момчета и сервиза се намира в една пряка преди Shell на бул.сливница в посока люлин.пресечката се намира на 2-3 преки след опълченска .

там ще питаш за светльо и ще те упътят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе кви 200-300 лв, човека си има газова уредба, трябва само монтаж. За мене 20-30 лв е максимума, ако става дума за Шкода 120, работата е елементарна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е сигурно дали ще могат да се използват тръбите от старата. Ако трябват нови - около 5лв. им е метъра. Оттам нататък ще ти трябва плочка освен , ако не е свалена от Шкода уредбата - 20-25лв. Нови скоби за захващане на бутилката - по 3-4лв. Монтаж на пълначката. Нови лещи навсякъде по тръбите към бутилката, към клапана, между клапана и изпарителя, между бутилката и зареждачката. Евентуално нови кабели от ключа до клапаните(едва ли са свалени от край до край). Щуцер за вкуума и още дребни неща, които ще излезат. Мисля, че 100-тина лева е реална цена за поставянето й и тези части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята газова я свалих и си я сложих сам на Шкодата. Използвах тръбите от старата. Купих си бензинов клапан - 25 лв., два щуцера за карбуратора, няколко броя лещи от двата размера е маркучета от тройника до щуцерите. Също в процеса на дупчене на карбуратора се наложи да си купя мечик за резбата в карбуратора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе кви 200-300 лв, човека си има газова уредба, трябва само монтаж. За мене 20-30 лв е максимума, ако става дума за Шкода 120, работата е елементарна.

еми толкова взимат хората.сега дали слагат на шкода или на друга кола разлика в цената няма.по-скъпо взимат само ако е инжекция.друг е въпроса че може и сам да си я монтираш(само за който разбира) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навремето човека който ме консултира за някои тънкости как да си сложа моята (той тогава се занимаваше именно с монтиране на газови уредби) спомена някакво подобно число - от порядъка на 30-на лв. само за монтажа, затова го и написах. Според мен въпроса ще се реши с обикалянето на 2-3 сервиза и питане колко ще вземат. Но все пак не ми се вярва цената на монтажа да е равна или даже по-висока от цената на самата газова уредба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за изчерпателните отговори. Мисля че около 100-тина лева е горе-долу приемлива цена. В смисъл трябва да се допълнят дребни работи, но то се натрупва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.