Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Квалификация


Recommended Posts

Тази тема я видях в Рено форум-а и ми хареса.

Идеята е всеки да каже какви категории притежава. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То убаво кой с какви категорий е , ам според мен тва не е определящо колко можеш ... брат ми ги е изредил всичките , но возиш ли се с него просто ще ти скъса нервите , а ако караш отпред ще изреди всичките ти роднини от женски пол и все някой друг му е виновен ... аз съм прост любител с Б и М , но със сигурност карам по - добре от него ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, то и с дипломите е така. Някой като вземе да се хвали учил съм това, учил съм онова. Може да си учил много работи, но това не значи, че си ги НАучил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно сте прави. Аз имам В, С, Ткм М, но си признавам, че камион съм карал само няколко пъти след курса. И все пак си мисля, че по време на курса за С се научаваш на малко повече дисциплина и толерантност. Макар че то си е до човека както казахте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като тебе имам B,C,Tкт и M. И аз не съм практикувал много на камиона, но вече колата я чувствам по съвсем различен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам всичко - мотор, кола, камион...абе, каквото има - такова!

smile147 smile129 smile082 smile134 smile130 smile124 smile132 smile101 smile063 smile104 smile114 smile103

Нямам идея обаче, защо са ми написали и трактор в книжката... Аз такава машина само отвън съм я виждал...

И други неща карам, но те са малко... smile197

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам В,С Ткт и М. ;)

а за разлика от колегата аз съм карал трактор(въпреки че наистина из нивите няма катаджии :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам А,В и М, но ми се ще да си изкарам и категория за валяк - още от малък ми е мечта да карам такова животно, която сега пак стана актуална - валякът е може би най-безопасното транспортно средство - никога не превишава скоростта, а който дръзне да се ебава с него обикновено завършва под формата на пътна маркировка :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм с В и М само. като изкарах за В исках и С да изкарам, че това си е една професия да умреш от глад дори работа да няма никаква все може да се хванеш да разнасяш хляб по магазините и да си докарваш някакви пари...... само дето си остана с мисленето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам B,C,M,Tkm-като първите 2 постоянно ги прилагам! :lol: smile103

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

А,В,С,В+Е,С+Е,Ткт. Последните години се ограничих с В и немога да се оплача. ОПределено се съгласявам с колегата че карането на по-голяма машина ти отваря погледа за много неща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скромен съм с кат.В и М от 1983 г,но 29 г. карах локомотиви и естествено с тях влакове каквито и да се сещате/без правителствен,там си имаше наши хора/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shotik,

До кога си бил в БДЖ? Аз до преди година и половина имах взимане даване с БДЖ та може и да сме се засекли...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.