Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Авто Диагностика


dmax

Recommended Posts

Здравеите колеги ако някои желае извършвам авто диагностика почистване на грешки

в борд компютера . Работя с VAG COM които е за автомобили Audi , VW , Seat , Skoda.

За контакти:ЛС, ICQ: , 286-992-979 , Skype : dmax_lozen

Цена:15лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е за тук! Тук се споделят впечатления. Правилното място е в Продавам (докато се направи друг по-подходящ).

 

Иначе - успех. Не се знае дали аз самия някой ден няма да се възползвам от предложението...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е за тук! Тук се споделят впечатления. Правилното място е в Продавам (докато се направи друг по-подходящ).

 

Иначе - успех. Не се знае дали аз самия някой ден няма да се възползвам от предложението...

Еми възползваи се само казвай :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, но засега съм лизингов и гаранционен. Но никой не знае кога, какво и как....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

dmax,

къде ти е сервиза ??

Аз искам да прекарам Фелицията на една диагностика и да изчистя грешки ако има по компа

 

Имаш ли софт за: Felicia 1.3MPI 50kW 2000г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dmax,

къде ти е сервиза ??

Аз искам да прекарам Фелицията на една диагностика и да изчистя грешки ако има по компа

 

Имаш ли софт за: Felicia 1.3MPI 50kW 2000г.

Сервиза още не ми е готов и отворен но за диагностика не се изисква пространство :D Имам софт за Фелиция и се намирам в Лозен (до София) за контакти ЛС. ICQ SKYPE :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.