Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Какво Ви е мнението за моторните масла RAVENOL?

До колкото съм информиран имат специално разработени такива за мотори на VW, а даже препоръчват тези масла от концерна. За RAVENOL ми каза един познат, който вече 2 години кара с такова Октавията си и е много доволен.

Моят автомобил е Октавия 1.9 TDI 99 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile021 Нямам наблюдения,или сибрани положителни мнения(нито отрицателни)за това масло!

Аз карам със Шел и засега съм много доволем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile021 Нямам наблюдения,или сибрани положителни мнения(нито отрицателни)за това масло!

Аз карам със Шел и засега съм много доволем!

 

Аз също.... макар да казват че Кастрола е по-добър при тези модерни коли и масла доста трудно може би ще се усети разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С маслата на Арал наистина зареждат заводски Мерцедес. И би следвало да са доста добри :mrgreen:. За синтетичните нямам наблюдения, но минералните са много добри и са може би с най-доброто съотношение цена/качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За мен най-доброто масло е CASTROL!Масло за тези,който не правят компромиси с качеството!А иначе това масло RAVENOL е добро и със сигурност няма още ментета!Оригиналното е Made in Germany!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен най-доброто масло е CASTROL!Масло за тези,който не правят компромиси с качеството!А иначе това масло RAVENOL е добро и със сигурност няма още ментета!Оригиналното е Made in Germany!

 

Интересно. А според теб изнесеното производство менте ли би го нарекъл или не? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички водещи фирми предлагат качествени масла

важното е да не са ментета

това е основното

примерно на личната кола слагам само Selenia, защото се използва предимно от групата на ФИАТ и съм 99,9% сигурен че не е менте :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен най-доброто масло е CASTROL!Масло за тези,който не правят компромиси с качеството!А иначе това масло RAVENOL е добро и със сигурност няма още ментета!Оригиналното е Made in Germany!

 

Интересно. А според теб изнесеното производство менте ли би го нарекъл или не? :roll:

Менте е тва дето го правят в Турция.Страната на най-големите ментета,свързани с автомобили!RAVENOL засега се прави само в Германия(поне така казаха от официалния вносител за България)!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.