Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Манијак штипе за цицки и бега :)


high_octane

Recommended Posts

хахахахха

 

те тия са доста побъркани, а като им чета писаниците примерно :""ги фаќа за градите или за задникот, ги стиска до болка и бега со голема брзина."" много се смея. много смешно ми звучи езика им както и сръбския.

 

преди дни гледам някаква тениска,а тя е произведена в сърбия.

 

отпред пишеше:"ОКОШ БОКОШ ПРЪДНЕ КОКОШ" и е нарисувана някаква кокошка и понеже ми стана интересно какво точно значи тоя надпис и загледах етикета и на него не пишеше :"всички права запазани " както е нармално, а имаше надпис: "кой повтори и умножи майка му да умре" :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахахха

 

те тия са доста побъркани, а като им чета писаниците примерно :""ги фаќа за градите или за задникот, ги стиска до болка и бега со голема брзина."" много се смея. много смешно ми звучи езика им както и сръбския.

 

 

Наистина това си е най-смешното от цялата статия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки диалекти или по-близък език звучи смешно и това е по целия свят. А сръбският, по-точно казано сърбо-хърватският, си е много хубав език ;) И честно казано, колкото по-малко разбираш някой език, толкова по-смешен изглежда.

 

ПП- само им се чудя на бракята скопяни како не им доде на ум да напишат "бугарин штипе за цицки и бега" :lol::lol::lol: Пропуск бре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки диалекти или по-близък език звучи смешно и това е по целия свят. А сръбският, по-точно казано сърбо-хърватският, си е много хубав език ;) И честно казано, колкото по-малко разбираш някой език, толкова по-смешен изглежда.

 

ПП- само им се чудя на бракята скопяни како не им доде на ум да напишат "бугарин штипе за цицки и бега" :lol::lol::lol: Пропуск бре!

 

Нещо си в грешка.... сърбо-хърватският го НЯМА като език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки диалекти или по-близък език звучи смешно и това е по целия свят. А сръбският, по-точно казано сърбо-хърватският, си е много хубав език ;) И честно казано, колкото по-малко разбираш някой език, толкова по-смешен изглежда.

 

ПП- само им се чудя на бракята скопяни како не им доде на ум да напишат "бугарин штипе за цицки и бега" :lol::lol::lol: Пропуск бре!

 

Нещо си в грешка.... сърбо-хърватският го НЯМА като език.

 

В официалната политическа терминология ;) Иначе езикът си е език, колкото и да ритат хърватите. До тук са Сръбски, Хърватски, Босненски, скоро и Черногорски и разликата е все едно ние да си разбием езика, освен на двата известни варианта, плюс шопски, родопски, помашки и какъвто си харесаш. Сега чакаме само Черна гора да се раздели на Черна и Гора, та всичко на Балканите да си дойде на мястото.

 

ПП- но да не разводняваме темата за "цицките" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки диалекти или по-близък език звучи смешно и това е по целия свят. А сръбският, по-точно казано сърбо-хърватският, си е много хубав език ;) И честно казано, колкото по-малко разбираш някой език, толкова по-смешен изглежда.

 

ПП- само им се чудя на бракята скопяни како не им доде на ум да напишат "бугарин штипе за цицки и бега" :lol::lol::lol: Пропуск бре!

 

Нещо си в грешка.... сърбо-хърватският го НЯМА като език.

 

В официалната политическа терминология ;) Иначе езикът си е език, колкото и да ритат хърватите. До тук са Сръбски, Хърватски, Босненски, скоро и Черногорски и разликата е все едно ние да си разбием езика, освен на двата известни варианта, плюс шопски, родопски, помашки и какъвто си харесаш. Сега чакаме само Черна гора да се раздели на Черна и Гора, та всичко на Балканите да си дойде на мястото.

 

ПП- но да не разводняваме темата за "цицките" :lol:

 

 

Ами щом го няма в политическата терминология значи си е просто някакъв остарял език, който скоро ще изчезне, защото шопският например си се говори от векове в този регион, но сърбо-хърватският го знаят само по-старите, те като си отидат няма да има и помен от този език. Просто тука не си намерил подходящия човек за спор тъй като половината ми рода е пръсната из БГ, но другата половина е са хървати и съм ходил достатъчно пъти там и достатъчно пъти сме говорили и може би по-добре знам как стоят нещата при тях. А и отиди да говориш с един 20 годишен сърбин и същия такъв хърватин. Сигурен съм че на сърбина ще му разбереш повечето неща, докато на хърватина едва ли изобщо нещо ще разбереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам брате о чему уопште причаш :lol: Можда сам се ја нешто зајебао али баш ме занима где ће да нестане тај језик ;) И ко говори "шопски" вековима када таквог језка нема и неће?

 

Друга фора је што су хрвати зезнути у глави и се труде да не капирају српски, али то је скроз глупо!

 

Daj, brate Adrijane, prevedi mi to na hrvatski da vidimo sta je zajednicko i razlicito u tim jezicima

;)

 

Lijep pozdrav svima :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм че на сърбина ще му разбереш повечето неща, докато на хърватина едва ли изобщо нещо ще разбереш.

 

Извинявай че се намесвам в спора, но изкарах близо 2 месеца в Заграб. Дали това не беше столицата на Хърватска? ;) И нямах никакви проблеми да се разбера с хората там. Те си говореха ... Сърбо-Хърватски! Дори самите Хървати го наричат така - Сърбо-Хърватски. Нищо че не се дишат със Сърбите.

И Сръбския се различава от Хърватския точно толкова колкото Немския от Австрийския :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре знам коя е столицата на Хърватска. И пак не четете достатъчно. Наистина по старите са учили точно сърбо-хърватски и е нормално повечето да говорят все още разбираемо. Не казвам че нямат двата езика нищо общо, те са точно както казваш разлика между австрийски и немски. И все пак за да се промени един език са нужни десетки да не кажа стотици години, а Хърватско откога е независима??? Но трябва да се прави разлика между един 40 годишен хърватин на който наистина му се разбира повече отколкото на някой старец в Банско да речем, и синът му който е на 15 на който за да разбереш какво ти говори ще трябва доста да се помъчиш. лично съм го изпитал при няколко познати семейства.

А това дали се дишат или не е една друа тема.... там също съм готов да поспорим. Вярно е че не са първи дружки, но хърватите са ориентирани изцяло към Европа и към ЕС, щом си бил там знаеш колко по-добре като цяло са от нас, и изобщо не искат да поглеждат към Сърбия и т.н. и не им се занимава с тия постоянни балкански конфликти да си губят времето и т.н. Тук разбира се изключвам крайните националисти, които са си присъщи на всяка държава, те общо взето мразят всичко и всички.

Поздрави :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не само са го учили ами им е официален език! На това им е телевизията, радиото и вестниците....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивица Милошевски, млад скопјанец кој минатата недела додека шетал во Градски парк со својата дваесетгодишна пријателка, вели дека манијакот им дошол од зад грб, ја стиснал девојката за градите и избегал.

 

"Јас бев толку збунет што не знаев дали да останам со пријателката која се виткаше од болка или да трчам по манијакот", раскажува Ивица.

 

Адашът (ако Ивица=Иво) много се е изложил. Дошъл в гръб, стиснал я за "градите и избегал манијакот". Този маниак да не е бил шампион по бягане? Спасението е як бой.:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не само са го учили ами им е официален език! На това им е телевизията, радиото и вестниците....

 

какво разбираш под това??? че в закона им като официален език е записан сърбо-хърватски или хърватси???? това какво се говори е друга тема.... дай да пишем и ние в официалните документи на някой шопски диалект да речем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а всъщност статията не е ли на македонски? сръбският и македонският доколкото знам не съвпадат, македонският е по-близък до българския

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а всъщност статията не е ли на македонски? сръбският и македонският доколкото знам не съвпадат, македонският е по-близък до българския

 

Хабсолютно си прав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.