Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Защо жените карат с две ръце, а мъжете–само с една?


NightSpirit

Recommended Posts

Още в гимназията така и не можах да ги разбера тия предмети - психология и философия... Ебаги глупостите - само се чудят какво да правят. Същото беше и с анализите на литературни произведения - ама еди кой си какво искал да каже. Ебати глупостите! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

maxrpm напълно съм съгласен с теб. това за мен са щуротии за откачени дето си нямат работа а си мислят каква щуротия да измислят. много мразя някой да се опитва да ме "тълкува". побъркани и комплексирани хора които нямат свой живат и се занимават с този на другите. една врачка.циганка ще ти каже повече истина отколкото тия.... а и най-смешното е че през седмица излизат едни и същи проучвания с различни резултати. е на кой да вярвяме???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да кажем така: статията има две страни

1) Чисто статистическа. Там са казали че Х% от мъжете и Y% от жените карат така. В това не виждам нищо лошо. Дефакто са прави. Загледайте се и ще видите че наистина голяма част от мъжете карат с една ръка, докато много малко от жените карат с една!

2) Чисто философската - е това е бълвоча. Интерпретации и свободни съчинения.

Е, с времето се научих да чета между редовете. Т.е. четеш фактите и сам си правиш изводите. По времето на комунизма това беше изключително важно защото фактите винаги идваха с талкувание удобно на върхушката. А то не винаги (да не кажа никога) беше вярното и правилното....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък напоследък се мъча да се отуча от навика да държа скоростния лост, щото забелязах, че автоматично левият ми крак се лепва на съединителя, от което единствената полза е, че ти се изморява кракът, вместо да си го мандахерцам и да настъпвам калника за опора :mrgreen: smile048

 

На дълъг път обикновено си държа с двете ръце. А и според всички съвети за майсторско и безопасно управление, мястото на ръцете е на волана, освен когато се сменят предавки.

 

Да живее психологията :lol: И тя доказа женското "гризване" на волана :mrgreen:

 

ПП- а мъжете, които не си държали ръката на лоста, си я слагали "в скута"- културен начин да кажеш че си чешат цацарките :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък напоследък се мъча да се отуча от навика да държа скоростния лост, щото забелязах, че автоматично левият ми крак се лепва на съединителя, от което единствената полза е, че ти се изморява кракът, вместо да си го мандахерцам и да настъпвам калника за опора :mrgreen: smile048

 

Никога не се бях замислял над това, а си ужасно прав! Но в града така или иначе няма как да се избегне постоянното натискане на съединителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък държа волана с една ръка, съвсем неудовно е с две. Виж,ако карам бързо с над 100 е нормално да го хвана с две ръце :) та така....иначе хората имат право,масово жените карат с две. Това е така,защото се притесняват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма начин просто в градски условия да поставя и 2те си ръце на волана като в повечето пъти тъкмо тръгнеш и трябва да спреш - и обратното.

Ако всеки път си вдигам дясната ръка от лоста за да я преместя на волата ще получа схващане :lol: .

Но иначе да в извънградски условия на дълг път по магистрала просто дори е по-удобно както и по-сигурно.По магистралата няма толко често превключване на предавки а водачът трябва да е съсредоточен върху останалите участници в движението не по-малко от колкото в градски условия.

Колкото до жените - обяснението е едно много просто - жени :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.